.st0{fill:#FFFFFF;}

Ćwiczenia na płaski brzuch(ABS) i boczki z Mel B 

mel b brzuch abs

Ćwiczenia Mel B brzuch to zestaw treningowy cieszący się ogromną popularnością na całym świecie. Dzięki niemu można w bardzo krótkim czasie wypracować zgrabny, płaski brzuch i ładne mięśnie.

Sukces treningu wynika z tego, że można się go podjąć w każdym wieku, a ćwiczenia są opracowane tak, by trening nie wydawał się nudny i zbyt męczący, dzięki czemu zyskuje się doskonałe samopoczucie i większą motywację do dalszego wysiłku. A liczne przykłady udowadniają, że program treningowy Mel B rzeczywiście działa.

Ćwiczenia Z Mel B brzuch?

Trening Mel B jest dość wyczerpujący, niemniej mogą go wykonywać również te kobiety, które nie cieszą się doskonałą kondycją i do tej pory niespecjalnie zawracały sobie głowę ćwiczeniami.

Trening Mel B to wymagające, ale proste do powtórzenia ćwiczenia, bardzo skuteczne, jeśli chodzi o spalanie tłuszczu z brzucha i pozostałych partii ciała.

Nie ma żadnych przeciwwskazań, by swoją przygodę z odchudzaniem zacząć właśnie od tego treningu i jedynie osoby z poważnymi problemami zdrowotnymi powinny chęć podjęcia treningu skonsultować ze swoim lekarzem.

Najlepsze I Najczęściej Wybierane Preparaty Na Odchudzanie

Jak wykonywać ćwiczenia na brzuch z Mel B ?

Ćwiczenia można wykonywać samodzielnie w domu. Do treningu nie są potrzebne żadne dodatkowe przyrządy, a jedynie chęć podjęcia wyzwania i samodyscyplina, dzięki której z treningu nie zrezygnuje się przedwcześnie.

W treningu Mel B najważniejsza jest po prostu systematyczność i dokładne wykonywanie prezentowanych ćwiczeń, zupełnie jak w ćwiczeniach Chodakowskiej. Każde powtórzenie należy wykonywać z pełną dokładnością, a jeśli seria wydaje się zbyt trudna, wystarczy ograniczyć liczbę powtórzeń, do czasu, gdy kondycja pozwoli wydłużyć trening.

Czy trening Mel B naprawdę działa?

Pierwszy trening Mel B zajmuje zaledwie 10 minut. Jak więc widać, trening nie wymaga wielkich poświęceń, jeśli chodzi o czas, dlatego nawet bardzo zajęte osoby mogą się tego wyzwania podjąć.

Sprawdź Zdrowe Koktaile: Kotkail Z Jarmużu

KKTe 10 minut w zupełności wystarczy, by dojść do upragnionego celu – ćwiczenia zostały tak dopasowane, by do maksimum zwiększyć efektywność krótkiego treningu, i mogą być nawet skuteczniejsze od znacznie dłuższych, ale mniej wymagających sesji treningowych. Zobacz ten 10 minutowy  film poniżej.

Trening należy powtarzać co najmniej trzy razy w tygodniu, osoby zaawansowane mogą ćwiczyć codziennie. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by trening Mel B połączyć z innymi planami ćwiczeń, by zwiększyć ich wydajność.

Efekty - jak szybko je uzyskam ?

Pierwsze efekty powinny być widoczne już po trzech tygodniach, a po miesiącu brzuch staje się wyraźnie mniejszy, bardziej umięśniony i ładnie wymodelowany. Skuteczność treningu będzie jeszcze większa, gdy do kompletu dołoży się specjalną dietę.

Sposób odżywiania ma niebagatelny wpływ na wygląd ciała, gdy zatem połączy się specjalnie opracowany plan treningowy ze zdrową dietą, końcowe efekty będą naprawdę spektakularne.

Dieta z Mel B

W planie treningowym Mel B zalecane jest spożywanie małych posiłków w odstępie dwóch, trzech godzin. Na śniadanie poleca się na przykład owsiankę z odtłuszczonym mleku albo lekki omlet. Należy pamiętać także jakie są podstawowe zasadach zdrowego odchudzania.

Na obiad można przygotować niskokaloryczne danie z ryby, pożywną zupę, sałatkę ze świeżych owoców, jako przekąski najlepsze będą orzechy, suszone owoce, ciasteczka z błonnikiem, kanapki z pełnoziarnistego pieczywa, koktajle owocowe. 

Bardzo ważne jest, by poszczególne porcje posiłków czy przekąsek były małe, tak by energia była dostarczana w regularnych, niezbyt dużych dawkach, co sprzyja spalaniu tłuszczu i utrzymaniu szczupłej sylwetki.

Ćwiczenia na płaski brzuch i boczki

Trening Mel B zawiera następujące ćwiczenia – każde z nich wykonuje się przez około 20-30 sekund:

 •  uginanie tułowia, czyli popularne brzuszki;
 • uginanie z nogą do góry – podczas brzuszków jedna noga jest wyprostowana i uniesiona do góry;
 • wiosłowanie – usiądź na podłodze, przyciągnij kolana do ciała i ściągnij ramiona, potem je wyprostuj, powtarzając ten ruch jak przy wiosłowaniu; w trudniejszej wersji ćwiczenie wykonuje się z ciężarkami;
 • skłon do pięt – połóż się na plecach i podnieś kark, sięgając ręką raz do jednej, raz do drugiej pięty;
 • machanie ramionami – leżąc prosto z uniesionym karkiem wymachuj energicznie ramionami w górę i w dół wzdłuż tułowia;
 • nożyce – usiądź i wyprostuj plecy, unieś nogi i wykonuj nimi naprzemienne wymachy;
 • przenoszenie kolan – połóż się na boku, podeprzyj ręką i w tej pozycji przyciągaj kolana do tułowia;
 • bieg – ułóż ciało jak do robienia pompek, następnie przyciągaj kolana do przeciwnego łokcia;
 • deska – wyprostuj ciało, opierając się na łokciach i palcach stóp, i utrzymaj tę pozycję przez co najmniej kilkanaście sekund;

 

Trening Mel B abs

 1.  połóż się na plecach z nogami zgiętymi w kolanach, skrzyżuj ręce i na wydechu unoś powoli tułów dotykając naprzemiennie kolan;
 2. połóż się na plecach z wyprostowanymi nogami i podnieś je do góry na około sekundę tak wysoko, jak zdołasz, powtórz 10-20 razy;
 3. połóż się na plecach i wykonaj 10 brzuszków z rękami na karku; każde uniesienie wykonuj na wydechu, odrywając od podłoża wyłącznie głowę i górną część tułowia;
 4. leżąc oprzyj stopę na kolanie i sięgaj do niego łokciem, następnie powtórz serię z drugą nogą;
 5. połóż się z rękami za głową, ugnij jedną nogę i postaw stopę płasko, drugą nogę podnieś do góry, następnie unieś się i postaraj dotknąć dłonią uniesioną stopę;
 6. połóż się w tej samej pozycji co w poprzednim ćwiczeniu, unieś górną część pleców i przyciągnij zgięte kolano do klatki piersiowej, wytrzymaj chwilę, upuść plecy prostując jednocześnie nogę.
 7. Nie zapominaj o uzupełnianiu płynów - pij wodę


Aby wspomóc cały proces odchudzania nie zapomnij także o suplementach diety, które mogą okazać się skuteczne w rzuceniu dodatkowych kilku kilogramów, zobacz nasz ranking najlepszych tabletek odchudzających.

Zostaw Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}