.st0{fill:#FFFFFF;}

Najlepsze Ćwiczenia Na Brzuch-Ewa Chodakowska Skalpel Efekty 

Ćwiczenia-Ewa Chodakowska Skalpel, to cieszący się ogromną popularnością trening na mięśnie brzucha. Idealny sposób na zgubienie niechcianego tłuszczyku odkładającego się w okolicach talii, który można rozpocząć w każdej chwili, by po kilku tygodniach pracy cieszyć się idealnie płaskim brzuchem. Opisywaliśmy także trening na brzuch Mel B, który również cieszy się duża popularnością.

Ewa Chodakowska skalpel

Nie jest to prosty trening, ale właśnie dlatego okazuje się tak skuteczny – po zakończeniu serii ćwiczeń mięśnie głębokie staną się znacznie silniejsze, skóra na brzuchu zyska jędrność, a cellulit zniknie. Dzięki Skalpelowi talia może się wyszczuplić aż o kilkanaście centymetrów.

Ćwiczenia Chodakowskiej plus dieta

 Ćwiczenia proponowane przez Ewę Chodakowską odgrywają ogromnie ważną rolę w dochodzeniu do upragnionej sylwetki, ale są tylko częścią całego planu odchudzania. Obok treningu musi się jeszcze pojawić prawidłowa dieta, która zwłaszcza w przypadku gubieniu oponki na brzuchu jest kluczowa. Doatkowo warto dodać skuteczne tabletki odchudzające jak green barley plus czy piperinox


Jaki jest cel programu skalpel Chodakowskiej ?

Co ważne w tej kuracji proponowanej przez Ewę Chodakowską, to skupianie się na gubieniu centymetrów, a nie kilogramów. Celem programu Skalpel jest bowiem wyszczuplenie brzucha i wymodelowanie jego mięśni, a to niekoniecznie to samo, co utrata dużej ilości kilogramów.

Jeśli jednak utrata wagi jest równie istotna, obok ćwiczeń oraz diety można stosować jeszcze bardzo skuteczne suplementy na spalanie tłuszczu, które poprawiają wyniki osiągane poprzez trening.

Najlepsze I Najczęściej Wybierane Preparaty Na Odchudzanie

Ćwiczenia z Ewą Chodakowską

Każdy trening opracowany przez Ewę Chodakowską, a więc również i Skalpel, skupia się na dokładności wykonywania ćwiczeń. Bardzo ważne jest tu prawidłowe oddychanie, o czym wiele ćwiczących osób zapomina, jak również właściwe napinanie mięśni podczas treningu.

Właśnie dzięki temu, że stosuje się określone techniki oddychania i napinania mięśni, ćwiczenia szybciej przynoszą efekty, a mięśnie są mniej narażone na kontuzje.

ewa chodakowska skalpel

Najważniejsze zasady treningu Ewy Chodakowskiej

Trening przygotowany przez Ewę Chodakowską to efektywne połączenie ćwiczeń wyszczuplających i wzmacniających z treningiem cardio.

 Takie połączenie sprawia, że jedna sesja treningowa może być krótka, w granicach 30 minut – krótszy czas treningu rekompensowany jest przez zwiększoną intensywność ćwiczeń.

Jak wygląda trening z Ewą Chodakowską ?

Jedna sesja obejmuje kilka wymagających ćwiczeń, które są regularnie powtarzane, zmuszając mięśnie do dużego wysiłku.

Tempo ćwiczeń przez cały czas trwania treningu zmienia się, dzięki czemu nie pojawia się uczucie nieprzyjemnego wyczerpania – wręcz przeciwnie, cały trening działa pobudzająco i dodaje energii, tak że nie traci się ochoty na kolejne sesje.

Trening skalpel

Trening Skalpel trwa około 40 minut i powinien być wykonywany przynajmniej trzy razy w tygodniu. Wszystkie proponowane w treningu ćwiczenia należy wykonywać wolno i przez cały czas w dokładnie takim samym tempie.

Ważnym elementem treningu jest też ciągłe napinanie mięśni brzucha, co zmusza mięśnie do większego wysiłku, poprawiając w ten sposób ich wygląd i zwiększając ich siłę.

 Skalpel mimo swojej intensywności jest treningiem bezpiecznym dla zdrowia. Nie ma w nim podskoków i bardzo wyczerpujących ćwiczeń siłowych, dzięki czemu stawy nie są mocno obciążane i dobrze znoszą wysiłek. Jeśli jednak podczas treningu zabraknie siły na dalsze powtórzenia, lepiej wykonać krótszą, za to dokładniejszą serię.

Jakie efekty daje skalpel z Ewą Chodakowską?

Skalpel powstał z myślą o wszystkich kobietach, które pragną odchudzić i ujędrnić swoje ciało. Ćwiczenia wzmacniają wszystkie partie mięśni i są doskonałym sposobem na wymodelowanie zgrabnej, szczupłej sylwetki.

Dodatkowym atutem treningu jest też poprawa kondycji skóry, ponieważ dzięki tak intensywnej aktywności fizycznej skóra odzyskuje młodzieńczą sprężystość, jest bardziej napięta i wygładzona – dobrze dobrane ćwiczenia to jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się cellulitu.

Płaski brzuch na zawołanie

Ćwiczenia Ewy Chodakowskiej skutecznie rozprawiają się z tłuszczykiem i dobrze działają na mięśnie. Sylwetka jest pięknie wyrzeźbiona i smukła, a organizm zyskuje nowe pokłady energii. Co jednak ważne, rodzaj ćwiczeń należy zmieniać regularnie po około 30 dniach.

Przeczytaj również: Błonnik oczyszczający toksyny z brzucha


Powodem tego jest fakt że mięśnie przyzwyczajają się do określonych ruchów i tym samym efektywność treningu znacząco się obniża – spalanie tłuszczu jest znacznie wolniejsze, a cała energia z ćwiczeń idzie na wzmocnienie mięśni. Warto też dostosować poziom zaawansowania treningu pod kątem indywidualnych predyspozycji i zaczynać od łatwiejszych zestawów.

Zostaw Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}