.st0{fill:#FFFFFF;}

Bezpieczne Tabletki na Odchudzanie bez Recepty 

Skąd wiadomo, czy dane tabletki odchudzające są bezpieczne dla zdrowia? Pierwszą rzeczą, jaką należy sprawdzić przy wyborze produktu, jest jego skład i zawartość substancji o właściwościach odchudzających.

Nie należy też sugerować się szybkimi efektami, bo drastyczny spadek wagi może pociągnąć za sobą niepożądane efekty uboczne.

Najlepsze I Najczęściej Wybierane Preparaty Na Odchudzanie

Bezpieczne tabletki na odchudzanie

Jakie tabletki wybrać na odchudzanie ?

O czym należy pamiętać przy wyborze tabletek odchudzających, tak aby wybrać bezpieczne i zarazem najskuteczniejsze. Przeczytaj jakich substancji powinniśmy unikać w tabletkach odchudzających.

niebezpieczne tabletki odchudzajace
Do szczególnie groźnych specyfików odchudzających zaliczyć należy preparaty z sibutraminę, teraz na liście niebezpiecznych związków pojawił się także dintrofenol, nazywany w skrócie DNP. Dlaczego DNP jest tak groźny? Dintrofenol mocno przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, ale jednocześnie podnosi temperaturę ciała do zbyt wysokich wartości.

Praktycznie każdy proces energetyczny zachodzący w naszym ciele prowadzi do wytworzenia albo rozpadu ATP, jednego z głównych źródeł energii. Dintrofenol wpływa bezpośrednio na produkcję ATP, zmuszając ciało do wzmożonej przemiany materii. DTP, blokując dostęp do ATP, powoduje spalanie tkanki tłuszczowej, ale robi to zbyt gwałtownie.

Niebezpieczne składniki których należy unikać

DNP i jego właściwości odkryto pod koniec XIX wieku i przez kilkadziesiąt lat stosowano jako remedium na otyłość. Gdy jednak okazało się, że DNP wywołuje efekty uboczne, a nawet śmierć niektórych pacjentów, wycofano ten środek z produkcji. DNP wróciło na rynek suplementów diety kilka lat temu i cieszy się sporym zainteresowaniem. Pozwala zgubić nadwagę, ale bardzo dużym kosztem, o czym świadczą ostatnie śmiertelne wypadki w Warszawie czy Wielkiej Brytanii.

Jakie tabletki na odchudzanie polecacie ?

Alternatywą dla groźnego DNP są suplementy na bazie roślin, zupełnie niegroźne dla zdrowia, ale równie skuteczne.  Mamy dużą ofertę oprócz tabletek na rynku mamy popularne plastry odchudzające rapid slim , czy też krople na odchudzanie kanabialica. Opróćz tego są tabletki które cieszą się popularnością od lat, mowa tutaj o african mango.

Tabletki odchudzające bez recepty

Ekstrakt o właściwościach odchudzających pozyskuje się ze zwykłych ziaren kawowych, tyle że nie poddaje się ich

bezpieczne tabletki na odchudzanie bez recepty
obróbce termicznej – stąd ich zielony kolor i nieprzyjemny smak po zaparzeniu. Zaniechanie prażenia ma jeden cel – zachowanie w składzie ziaren kwasu chlorogenowego, czynnika odpowiedzialnego za utratę wagi. Wyniki badań laboratoryjnych wyglądają bardzo obiecująco. Po sześciu tygodniach kuracji u badanych osób stwierdzono ubytek masy ciała o około 2,31 do 8 kg.


Współczynnik BMI, określający stopień nadwagi, potrafił obniżyć się o 2,92 pkt, co daje około 0,85 kg na m2. Redukcja tkanki tłuszczowej sięgnęła przynajmniej dwóch procent, udało się też ustabilizować pracę serca, zmniejszając liczbę jego uderzeń na minutę,pomocny dla serca może okazać się także suplement  cardix forte. Nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych. Ponieważ zielona kawa to zwykła kawa, pojawia się pytanie, czy nie wystarczy w takim razie pić codziennie po kilka filiżanek małej czarnej?

Środki skuteczne na odchudzannie

Palona kawa ma wprawdzie dobry wpływ na trawienie, ale też nie jest tak obojętna dla zdrowia. Poza tym, w procesie palenia niszczy się związki kwasu chlorogenowego, a to właśnie kwas jest głównym sprawcą utraty tkanki tłuszczowej. Dlatego też codzienne picie czarnej kawy nie powoduje chudnięcia, a przynajmniej nie w stopniu zauważalnym. Dopiero ekstrakt z zielonej kawy zapewnia widoczny efekt.

Zobacz także:=>> Najczęściej kupowane suplementy na odchudzanie

Zielona kawa nie powoduje też takich skoków ciśnienia co kawa palona, jest zatem zdrowsza. Kwas chlorogenowy ogranicza wchłanianie glukozy, która jest potrzebna, ale tylko w ograniczonych dawkach. Organizm człowieka, jeśli ma dostęp do dodatkowych kalorii, robi z nich zapasy i odkłada w tkankach w postaci wysokoenergetycznego tłuszczu. Kiedy energii brakuje, sięga po te zapasy i może normalnie funkcjonować.

Problem pojawia się wtedy, gdy ciało nie nadąża z konsumpcją zapasów i pokłady tłuszczu stają się coraz większe. Tak rodzi się nadwaga i żeby się jej pozbyć, trzeba mocno ograniczyć nowe dostawy energii. Można też zmusić ciało do szybszego spalania tłuszczu, co umożliwia właśnie ekstrakt z zielonej kawy. Najlepsze efekty osiąga się po około trzech miesiącach kuracji, a przyjmowanie tabletek można przedłużyć na około pół roku.

Jak bezpiecznie schudnąć ?

Utrata wagi u każdego człowieka przebiega inaczej, nie należy się więc przejmować, jeśli w ciągu pierwszych tygodni waga pozostaje na tym samym poziomie. Kapsułki z zieloną kawą przyjmuje się dwa razy dziennie, najlepiej przed śniadaniem i obiadem.

Preparat jest w stu procentach naturalny, więc nie stanowi zagrożenia, ale nie powinno się przekraczać zalecanych dawek. W tabletkach znajduje się naturalna kofeina, która w nadmiarze może powodować rozdrażnienie albo bezsenność.

Zostaw Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}