.st0{fill:#FFFFFF;}

CardioActive Krople, Opine, Forum, Cena, Skład, Apteka 

CardioActive to krople, które poleca się osobom cierpiącym na nadciśnienie. Jest to bardzo poważne schorzenie i jedna z najczęstszych przyczyn prowadzących do przedwczesnej śmierci. Podjęcie leczenia w porę minimalizuje ryzyko wystąpienia poważnych powikłań, czy jednak wspomniane krople rzeczywiście są w stanie przywrócić prawidłowe ciśnienie krwi?

Jakie są objawy nadciśnienia?

Nadciśnienie jest bardzo powszechną chorobą i powszechnie wiadomo, do czego jej nieleczenie może ostatecznie doprowadzić. Mimo to wiele osób lekceważy początkowe symptomy choroby, ale zdarza się, że pacjenci nie odczuwają żadnych objawów lub mylnie biorą je za zwykłe, niegroźne dolegliwości wynikające na przykład ze zmęczenia. Jak kontrolować ciśnienie krwi dowiesz się z tego ciekawego artykułu tutaj.

objawy nadciśnienia

 

Najczęściej występujące objawy nadciśnienia to

 • ból i zawroty głowy
 •  zaburzenia oddechu
 •  ból albo ucisk w klatce piersiowej
 • duszność- krwawienie z nosa
 •  chroniczne zmęczenie-
 • zaburzenia snu

Jeśli odczuwasz takie objawy, warto zgłosić się do lekarza. Większość osób nawet nie wie, że choruje na nadciśnienie, a w 89 procent przypadków to właśnie nadciśnienie powoduje zawał serca. Co ważne, nadciśnienie dotyka nie tylko seniorów, ale i osoby młode, a od pewnego czasu obserwuje się wzrost liczby pacjentów po zawale, którzy nie skończyli jeszcze 40 roku życia.

CardioActive Krople

cardioactive cena opinie

CardioActive – co to jest?

Nawet jeśli nadciśnienie nie wywołuje jeszcze żadnych dokuczliwych objawów, wciąż nie jest to nic dobrego dla organizmu. Zawsze, gdy podejrzewa się u siebie nadciśnienie, wskazana jest wizyta u lekarza. Przy nadciśnieniu często zaleca się pacjentom zmianę stylu życia, czyli zdrowszą dietę, więcej ruchu, odstawienie używek, obniżenie masy ciała. Wprowadzanie tych zmian nie jest jednak łatwe, a na efekty czeka się zwykle dość długo, dlatego dodatkowo lekarz przepisuje jeszcze leki.

Dużym wsparciem przy nadciśnieniu są też odpowiednio dobrane suplementy diety jak krople CardioActive, bazujący na łagodnych, ziołowych składnikach, które jednak mają takie właściwości, że pozytywnie wpływają na pracę układu krążenia. Producent podkreśla, że przy składaniu zamówienia klient może liczyć na konsultację ze specjalistą, który pomoże opracować indywidualny program leczenia, warto także zapoznać się z produktem o nazwie a-cardin który opisaliśmy w innym artykule i swietnie pomaga na układ krążenia z tym że jest w postaci tabletek.

Dla kogo jest CardioActive?

W ulotce produktu można przeczytać, że krople CardioActive są bezpieczne dla osób w każdym wieku, niezależnie od tego, jak długo chorują na nadciśnienie oraz jakie są dokładnie pomiary ciśnienia krwi.

cardioactive krople forum ulotka skład

CardioActive ma postać kropli, dlatego jest idealną alternatywą dla osób, które boją się dolegliwości żołądkowych wywoływanych przez tabletki i nie chcą niepotrzebnie obciążać wątroby.

Krople CardioActive Skład

Jakie składniki zawiera ma CardioActive?

 • Ekstrakt z owoców głogu – Wzmacnia i poprawia elastyczność naczyń krwionośnych. Usuwa blaszki miażdżycowe, których obecność zwiększa ryzyko zawału oraz udaru. Poprawia krążenie krwi i wspiera pracę serca, często występuje w tego typu preparatach jest jednym z głownych składników w tabletkach o nazwie ultra cardio+
 • Ekstrakt z serdecznika -Bardzo skuteczny, naturalny lek nasercowy i uspokajający. Eliminuje duszność, łagodzi bóle głowy i szumy w uszach. Obniża ciśnienie krwi. Pozytywnie wpływa na sen oraz samopoczucie.
 • Ekstrakt z owoców chmielu – Rozcieńcza krew, likwiduje niewielkie tętniaki. Przywraca właściwy rytm pracy serca. Chroni przed chorobami układu krążenia jak zawał czy udar zawarty też w innym preparacie o nazwie cardix forte
 • Wyciąg z kwiatów lipy i dziurawca – Działa wzmacniająco na ściany naczyń krwionośnych, przyspiesza regenerację uszkodzonych tkanek.
 • Ekstrakt ze skrzypu polnego – Bogate źródło flawonoidów, które niszczą chorobotwórcze wolne rodniki, oczyszczają organizm z toksyn i likwidują stany zapalne. Skrzyp polny przywraca równowagę wodno-solną, poprawia czynność serca i chroni przed rozwojem miażdżycy.

Krople CardioActive Działanie

Jak działa CardioActive?

1.

Aktywna formuła kropli CardioActive rozpoczyna swoje działanie już od pierwszej aplikacji. Bardzo szybko znikają takie objawy jak duszność, obrzęki kończyn, kołatanie serca czy szumy w uszach. Ciśnienie schodzi do prawidłowego poziomu, ale CardioActive robi to w sposób łagodny, bez gwałtownych skoków.

2.

CardioActive wzmacnia komórki oraz cały układ sercowo-naczyniowy. Blaszki miażdżycowe są usuwane i nie powstają zakrzepy, które mogłyby doprowadzić do udaru czy zawału serca. Rytm pracy serca staje się stabilny, a im dłużej trwa kuracja, tym rzadziej dochodzi do wahań wartości ciśnienia. CardioActive ma działanie wzmacniające i ochronne, dlatego po zakończeniu suplementacji organizm przez długi czas zachowuje optymalną formę i nie występują już problemy z sercem.

3.

Producent dodaje, że CardioActive pomaga również osobom po udarze – krople poprawiają pamięć, przywracają sprawność i działają osłonowo na układ krążenia.

4.

Działanie kropli CardioActive będzie jeszcze lepsze, gdy kuracja zostanie rozszerzona o kilka zdrowych nawyków, jak regularne spacery na świeżym powietrzu, lżejsza dieta, ograniczenie spożywania kawy oraz alkoholu, rzucenie palenia. Nadciśnienie jest uważane za chorobę cywilizacyjną, która bardzo często rozwija się właśnie z powodu niezdrowego stylu życia, co sprzyja nadwadze, osłabieniu serca i rozwojowi miażdżycy.

CardioActive – czy występują skutki uboczne?

CardioActive jest preparatem ziołowym, który nie szkodzi zdrowiu. Jedynie przy alergii na składniki może dojść do reakcji uczuleniowej, dlatego trzeba dokładnie przeczytać ulotkę zanim rozpocznie się kurację.

Wolno łączyć CardioActive z lekami na nadciśnienie, ale dla własnego bezpieczeństwa warto zapytać lekarza o zgodę. CardioActive to suplement, który uzupełnia leczenie i nie jest zamiennikiem dla leków na receptę.

www.CardioActive.pl

Zalety stosowania kropli CardioActive:

 • szybkie i łagodne unormowanie ciśnienia krwi
 •  prawidłowy rytm pracy serca
 • oczyszczenie naczyń krwionośnych z blaszek miażdżycowych
 •  prawidłowy poziom cholesterolu
 • wzmocnienie naczyń krwionośnych

Jak przyjmować krople CardioActive?

– rozpuść 15-20 kropli w szklance wody albo soku

– wypijaj przygotowany płyn rano i wieczorem

– kontynuuj suplementację przez 30 dni

Kurację można systematycznie powtarzać, ale pomiędzy cyklami wskazana jest dwutygodniowa przerwa.

cardioactive opinie forum komentarze

Czy CardioActive jest skuteczny?

Nad stworzeniem formuły CardioActive pracowało grono specjalistów. Produkt został wysoko oceniony i posiada wszystkie wymagane przepisami certyfikaty jakości.

Instytut Kardiologii przeprowadził badania kliniczne z udziałem 125 mężczyzn i kobiet chorych na nadciśnienie. U większości ciśnienie unormalizowało się, plus eliminacja arytmii serca i eliminacja zakrzepów krwi.

CardioActive Opinie

Jakie opinie, komentarze mają krople CardioActive?

„Mój tata miał nadciśnienie, ale uparcie odmawiał leczenia, bo twierdził że świetnie się czuje. Dopiero jak trafił do szpitala w stanie przedzawałowym zaczął poważnie traktować swoją chorobę. Zamówiłam mu CardioActive, bo chcieliśmy zacząć od łagodniejszych środków, które nie zniszczą wątroby. Krople zadziałały bardzo szybko, gdzieś po miesiącu tata zaczął mieć normalne ciśnienie, przesypiał spokojnie całą noc, nie bolała go głowa. Teraz bierze krople profilaktycznie, by utrzymać dobry stan zdrowia.” Jadwiga

„CardioActive zamówiłam z polecenia swojego lekarza. Nie byłam jeszcze tak chora, by potrzebować silnych leków, ale ciśnienie już było za wysokie i coś musiałam z tym zrobić. Miesiąc piłam krople i jak poszłam na kontrolną wizytę, prawie wszystkie wyniki miałam już w normie. Czuję się znacznie lepiej i co kilka tygodni wracam do kropli żeby utrzymać prawidłowe ciśnienie.” Karina

„Nadciśnienie jest w mojej rodzinie od dawna, stąd wiem, że to jest naprawdę poważna choroba. Bardzo nie chciała dopuścić do tego, by z moim sercem coś złego się działo, więc zaczęłam się rozglądać za dobrymi suplementami już po skończeniu 30-tki. Padło na CardioActive, bo ten suplement polecił mi znajomy lekarz. Krople mają naturalny skład, ale działają bardzo skuteczne, bo nie mam żadnych kłopotów z ciśnieniem, cholesterol jest w normie, serce pracuje prawidłowo.” Dominika

CardioActive Cena

Ile kosztują Krople CardioActive? Jaka jest cena?

cardioactive cena gdzie kupić

Cena za opakowanie kropli CardioActive to 318 zł. Obecna cena w ramach promocji to 159 zł. Ilość opakowań dostępnych z rabatem jest ograniczona.

Gdzie można kupić CardioActive?Apteka, Allegro, Producent

Producent odradza zamawianie kropli CardioActive w sklepach internetowych i serwisach typu Allegro, ponieważ zazwyczaj można nadziać się na podróbki. Oryginalne krople są sprzedawane tylko na oficjalnej stronie internetowej i tylko zamówienia złożone w tym miejscu objęte są gwarancją producenta.

Złożenie zamówienia wygląda tak:

– wyślij formularz online z numerem kontaktowym

– odbierz telefon od konsultanta, który pomoże dopasować kurację do potrzeb

– za przesyłkę możesz zapłacić dopiero przy odbiorze

Zostaw Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}