.st0{fill:#FFFFFF;}

Cardio-9 Kapsułki, jaki skład, jak działają, jakie mają opinie, czy są skuteczne i jaka jest cena 

Cardio-9 

Cardio-9 – suplement na wysoki cholesterol i nie tylko

Wysoki cholesterol niemal zawsze prowadzi do miażdżycy. A miażdżyca to wielkie zagrożenie dla zdrowia. Rozwija się powoli i przez długi czas nie daje żadnych objawów, jednak w organizmie dochodzi do niepokojących zmian – na ściankach naczyń krwionośnych osadzają się blaszki miażdżycowe, przez co przepływ krwi jest zaburzony, do tego jest ryzyko, że taka blaszka się oderwie i zatka aortę, prowadząc do niebezpiecznych powikłań, a nawet do śmierci.

Dlatego tak ważne jest zbijanie złego cholesterolu, w czym pomaga Cardio-9, tutaj świetnie także sprawdza się a-cardin. Jak zapewnia producent, jeden miesiąc może wystarczyć, by zły cholesterol obniżył się o blisko 90 procent. Już po jednym tygodniu można odczuć poprawę stanu zdrowia, a serce z każdą kolejną dawką jest mocniejsze i pracuje bez zakłóceń.

Suplement działa kompleksowo, bo nie tylko wspiera układ krążenia, ale też usuwa z organizmu toksyny, przyspiesza spalanie tłuszczu, eliminuje obrzęki na nogach, normuje ciśnienie krwi. Cardio-9 jest wygodny w stosowaniu i ma całkowicie naturalny skład.

Choroby serca przyzyny

Choroby układu krążenia to najczęstsza przyczyna śmierci. Wielu przypadków przedwczesnej śmierci można by było uniknąć bardziej dbając o swoje serce, problem w tym, że wiele osób nawet nie wie o swoim nadciśnieniu czy rozwoju miażdżycy – kiedy pojawiają się pierwsze objawy, często jest już za późno albo leczenie musi trwać bardzo długo i nie zawsze przynosi spodziewane efekty.

Nadciśnienie oraz miażdżyca są bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia. Same z siebie nie znikną, natomiast gdy wejdą w zaawansowane stadium rozwoju, choremu grozi nawet zawał serca albo udar mózgu.

Według danych, w Polsce prawie co trzecia dorosła osoba ma nadciśnienie, przybywa też osób z podwyższonym cholesterolem, co prowadzi do miażdżycy. Niestety, objawy chorób serca są często trudne do zauważenia, ale najczęściej wymienia się takie symptomy jak:


 • bóle głowy
 •  bóle kończyn dolnych
 • szybkie męczenie się
 •  duszności
 •  ból w klatce piersiowej
 •  zawroty głowy
 •  krwawienie z nosa
 •  trudności z zasypianiem
 • nerwowość

Choroby serca często też wiążą się z otyłością, dlatego osoby ważące zbyt dużo powinny częściej kontrolować swój stan zdrowia,lub po prostu schudnąć  by mieć pewność, że układ krążenia funkcjonuje bez zastrzeżeń.

Jak leczyć choroby serca?

Z miażdżycą czy nadciśnieniem można sobie poradzić wprowadzając istotne zmiany do codziennego stylu życia. Bardzo ważna jest dieta, zarówno dlatego, że pomaga utrzymać optymalną masę ciała, jak i ze względu na bogactwo składników odżywczych dostarczanych każdego dnia do organizmu. Przy wysokim cholesterolu warto przerzucić się na pełnoziarniste produkty zbożowe, chude mięso i nabiał, niewskazane są za to pokarmy słodkie, bardzo tłuste i z wysoką zawartością soli, pomogą także takie preparaty jak presuren cardio.

Pomaga też aktywność fizyczna – ruch wzmacnia serce, przyspiesza krążenie i ułatwia walkę z nadwagą. Warto w miarę możliwości zredukować stres, ponieważ to bardzo obciąża serce i prowadzi do chorób. Liczy się również dobry sen, przynajmniej 6 godzin na dobę, oraz odstawienie albo przynajmniej ograniczenie używek jak papierosy czy alkohol – prawie jedna trzecia zgonów spowodowanych chorobą wieńcową wynika właśnie z palenia.

Cardio-9 Skład


Cardio-9 ma naturalną formułę, a najważniejszy składnik to wyciąg z kory migdałecznika arjuna. Migdałecznik rośnie przede wszystkim w Indiach i jest powszechnie stosowany przez ajurwedyjskich lekarzy jako środek o szerokim zastosowaniu leczniczym. Do produkcji Cardio-9 używane są rośliny z certyfikowanych upraw, a stężenie substancji leczniczych dobrano tak, by kuracja nie zagrażała zdrowiu, ale zarazem szybko przynosiła spodziewane efekty.

Dlaczego właśnie ten składnik? Kora migdałecznika arjuny jest wykorzystywana do leczenia od ponad trzech tysięcy lat. WHO uznała ją oficjalnie za środek leczniczy – właściwości prozdrowotne zostały naukowo udowodnione. Kora migdałecznika arjuna ma w swoim składzie:

 • Triterpeny – posiadają właściwości przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne, łagodzą ból, zwiększają produkcję czerwonych krwinek;
 • Flawonoidy – działają przeciwzapalnie, usuwają wolne rodniki, uszczelniają naczynia krwionośne, łagodzą obrzęki, działają moczopędnie;
 • Glikozydy nasercowe – pobudzają pracę serca i działają wzmacniająco na układ krążenia;
 • Taniny – działają aseptycznie, ściągająco i przeciwzapalnie, pomagają w zahamowaniu zmian nowotworowych;
 • Wapń – pierwiastek, który poprawia krzepliwość krwi i pracę mięśnia sercowego;
 • Magnez – działa uspokajająco, redukuje uczucie zmęczenia, chroni serce, reguluje ciśnienie, zapobiega powstawaniu zakrzepów;
 • Cynk – podnosi odporność, poprawia kurczliwość mięśni;

Ze względu na swój skład, migdałecznik arjuna jest idealnym, naturalnym lekiem na choroby sercowo-naczyniowe. Warto go stosować przy miażdżycy, ponieważ stosowany regularnie wyciąg z tej rośliny obniża cholesterol i zapobiega zawałom serca. Pomaga też na wysokie ciśnienie oraz przy trudno gojących się ranach, opuchnięciach i wysiękach.

Jak Działa Cardio 9 ?


Cardio-9 wykorzystuje dary natury, ale to bardzo nowoczesny suplement, który zapewnia błyskawiczne działanie i pomoc również w tych trudnych wypadkach. Dzięki umiejętnie skomponowanej formule, Cardio-9 od pierwszej dawki zmiękcza i rozdrabnia blaszki miażdżycowe, dzięki czemu szybko można je usunąć z organizmu, i to bez ryzyka, że uszkodzą bądź zapchają naczynia krwionośne. Cardio 9 rozcieńcza też krew, co obniża ryzyko udaru mózgu, a na koniec wzmacnia żyły i tętnice, udrażnia ich światło i poprawia elastyczność ścianek.

cardio 9 na niski cholesterol

Przy jakich objawach warto rozpocząć kurację z tabletkami Cardio-9?

Cardio-9 jest polecany przy miażdżycy i nadciśnieniu, a objawy typowe dla tych schorzeń to bóle głowy i nóg, senność, nadmierna potliwość, apatia, chroniczne zmęczenie, problemy ze wzrokiem, przyspieszone bicie serca, częste obrzęki na twarzy, drętwienie kończyn, skoki ciśnienia, drażliwość. Cardio-9 warto brać także profilaktycznie, gdy jest się w grupie ryzyka, co dotyczy między innymi osób otyłych, palących papierosy i prowadzących siedzący tryb życia.

Jak długo trzeba czekać na efekty działania Cardio 9?

Suplement działa niemal od razu, po przyjęciu pierwszej tabletki. Oczywiście, trwała zmiana wymaga dłuższej suplementacji – kuracja powinna być prowadzona przez co najmniej 30 dni, w poważniejszych przypadkach zaleca się suplementację 90-dniową.

Kuracja Cardio-9 daje następujące efekty:

Efekty Stosowania

 • prawidłowy poziom cholesterolu
 •  wzmocnienie dla całego układu sercowo-naczyniowego
 •  ochrona przed tworzeniem się nowych blaszek miażdżycowych
 •  niższe ryzyko zatoru żylnego, zawału serca, udaru mózgu
 • odetkane i bardziej sprężyste naczynia krwionośne

W skrócie

Efekty nie u wszystkich osób pojawiają się w tym samym czasie – przebieg kuracji zależy od wielu czynników, głównie wieku, etapu choroby, stosowania używek, etc.

Cardio-9 – czy są jakieś przeciwwskazania?

Cardio 9 to naturalny suplement, który nie powinien wywoływać żadnych skutków ubocznych. Nie ma w składzie żadnych chemicznych substancji, a jedynym powodem do niepokoju może być alergia na składniki – to jednak jest bardzo rzadkie.

Cardio-9 wolno łączyć z innymi suplementami oraz z lekami na nadciśnienie. W razie wątpliwości zawsze można się udać do lekarza, który oceni, czy można zacząć przyjmować tabletki Cardio9.

 Produkt jest całkowicie bezpieczny, ale pod warunkiem, że jest przyjmowany dokładnie według zaleceń.


Aktualne Opinie użytkowników o Cardio - 9 

Co mówią o Cardio-9 osoby walczące z wysokim cholesterolem? Większość klientów chwali ten preparat, nie dziwi więc, że Cardio 9 zdobywa popularność na całym świecie, w tym również w Polsce. Jakie opinie można przeczytać na temat skuteczności Cardio-9? Poniżej kilka przykładów:

„Nadciśnienie i miażdżyca to nie przelewki. Moja mama prawie z tego powodu umarła, na szczęście w porę otrzymała pomoc i najgorsze już za nami. Przy okazji ja też wzięłam się za swoje zdrowie, bo od lat walczę z nadwagą i nadciśnieniem, a podczas robienia badań wyszło, że cholesterol też mam stanowczo za wysoki. Lekarz kazał mi zmienić styl życia, w przeciwnym razie skończę w szpitalu i może być bardzo groźnie. To zadziałało na wyobraźnię. Zamówiłam Cardio-9, bo chciałam zacząć od suplementów, tak by nie faszerować się chemią. Podziałało i mam dużo lepsze wyniki, a do tego w końcu udało się mi schudnąć.” Marzena

„Suplementy z roślin mają pomóc na miażdżycę? Nie chciałam uwierzyć w taką kurację, ale też bałam się brać leki, które w kilka tygodni rozwaliłyby mi wątrobę. Cardio-9 miał najwięcej pozytywnych opinii, dlatego go zamówiłam. Zadziałał tak szybko i tak dobrze, że aż jestem w szoku, mogę jednak z czystym sumieniem potwierdzić, że wart jest swojej opinii.” Marta

Cardio-9 Cena


Jaka jest cena cardio 9 ?

W normalnej sprzedaży Cardio-9 kosztuje 274 zł – to koszt zakupu opakowania mającego 30 tabletek (jeden miesiąc kuracji). W promocji cena spada do 137 zł, ale ilość opakowań objętych promocją jest ograniczona, dlatego nie warto zwlekać ze składaniem zamówienia.

cardio-9

Gdzie zamówić Cardio-9?

Producent Cardio-9 prowadzi własną stronę internetową i to za jej pośrednictwem prowadzi sprzedaż tabletek. Jak sam zaznacza, portale typu Allegro, Amazon czy eBay mogą sprzedawać  podróbki, które mają inny skład i nie pomagają tak jak oryginał i niebierze odpowiedzialności za produkty sprzedawane na tych portalach.

Tylko na stronie producenta można zamówić oryginał, z gwarancją jakości i możliwością zwrotu pieniędzy, gdy produkt nie spełni oczekiwań klienta. Cardio-9 nie jest też dostępny w aptekach.

Przed czym chroni Cardio-9? Dlaczego należy podjąć kurację?

Nadciśnienie oraz miażdżyca mają wyjątkowo nieprzyjemne konsekwencje. Do nich zalicza się choroby nowotworowe, zatory, które mogą prowadzić do udaru, oraz zawał serca, który w wielu przypadkach prowadzi do przedwczesnej śmierci. Suplement zmniejsza ryzyko tych powikłań.

Czy Cardio 9 jest na receptę?

Nie, Cardio-9 to suplement diety, więc można go nabyć bez recepty.

Jak długo muszę czekać na przesyłkę?

Po złożeniu zamówienia na preparat wystarczy poczekać 2-3 dni robocze.

Czy Cardio-9 jest tylko w sprzedaży online?

Tak, producent ograniczył dystrybucję do własnej strony internetowej, jednak to sprawia, że możliwe są częste obniżki ceny.

Zostaw Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}