.st0{fill:#FFFFFF;}

Lashparade Działanie, Efekty, Opinie, Cena 

Lashparade to odżywka do rzęs ( officjalna strona ) która cieszy się dużą popularnością wśród kobiet i jest bardzo często wybierana tak jak eleverlash o której już został napisany artykuł na tym blogu i możesz go przeczytać tutaj - recenzja eleverlash.

Nie każda kobieta może się pochwalić długimi, gęstymi rzęsami – zwykle są one za krótkie, za rzadkie i zbyt łamliwe. Kondycję rzęs da się poprawić zdrową dietą i witaminowymi suplementami, tyle że cykl tworzenia się nowych włosków trwa bardzo długo, a większości kobiet zależy na szybkich rezultatach.

Czy LashParade jest w stanie przyspieszyć ten proces? To nowoczesne serum do pielęgnacji rzęs, stworzone właśnie po to, by rzęsy rosły szybciej i było ich więcej. Świetna alternatywa dla zabiegów przedłużania rzęs czy może produkt, który nie daje zbyt wiele korzyści? Tego dowiesz się czytając naszą recenzję.

Lashparade

Czy serum LashParade pomaga odbudować rzęsy?

Według niektórych opinii, odbudowa rzęs udaje się tylko wtedy, gdy stymulacja cebulek włosów zachodzi od wewnątrz – do organizmu należy dostarczyć odpowiednio wyselekcjonowane składniki odżywcze i czekać na efekty. Taka metoda z pewnością ma swoje zalety i często okazuje się bardzo pomocna, nie odbiera to jednak skuteczności odżywkom do rzęs, które nakłada się na powierzchnię skóry, w ten sposób próbując dotrzeć do mieszków włosowych rzęs.

Odżywka zadziała, ale dopiero wtedy, gdy ma odpowiednio przygotowany skład, a jej aplikacja umożliwia wchłonięcie wszystkich składników odżywczych. Jak to wygląda w przypadku LashParade? Czy składniki tej odżywki są w stanie wpłynąć na kondycję rzęs?

Przeczytaj także: Ovashape Na Piękne Piersi

Lashparade Skład


Składniki odżywki LashParade

LashParade zawiera dość długą listę składników, niemniej najważniejsze są trzy składniki bazowe. Każdy z nich pełni inną rolę podczas kuracji, ale wszystkie trzy wzajemnie się uzupełniają i właśnie dlatego odżywka może być tak cennym wsparciem w codziennej pielęgnacji rzęs.

Te podstawowe składniki to:

  • Stężona keratyna-Główny budulec ludzkich włosów to keratyna – substancja ta stanowi ponad 80 procent struktury włosa. Jest to białko, które nie rozpuszcza się w wodzie, tworzy zewnętrzną warstwę włosa oraz wewnętrzną warstwę sąsiadującą z korą włosa. Zła dieta, ciężkie warunki pogodowe oraz częste używanie kosmetyków do stylizacji bardzo obciążają włosy i niszczą ich strukturę, przez co łańcuchy keratyny ulegają zerwaniu, a widoczną konsekwencją tego procesu są wypadające, łamliwe włosy - jeśli masz też problemy z włosami na głowie to przeczytaj artykuł o locerin. Keratyna w odżywce sprawia więc, że rzęsy stają się mocniejsze, grubsze, bardziej elastyczne. Dzięki keratynie zawartej w LashParade rzęsy wyglądają dużo ładniej, gęściej rosną i nie niszczą się tak szybko.
  • Hydrolizat Laurdimonium - Jest to składnik o budowie zbliżonej do keratyny. Jego główne zadanie to odbudowa zniszczonych fragmentów włosów, nawilżanie ich i dostarczanie niezbędnych składników odżywczych. Chroni rzęsy przed szkodliwym działaniem kolorowych kosmetyków do oczu.
  • Kompleks Tripeptide GHK - Tripeptyd GHK to kompleks peptydów: glycyny, L-histidyny, L-lizyny. Peptydy te są ważnym ogniwem w syntezie kolagenu, a jak wynika z badań, gdy zastosuje się je w preparatach na porost rzęs, wystarczy 14 dni by odbudować ubytki w linii rzęs. Jest to także składnik, który skraca czas uśpienia cebulek włosowych, dzięki czemu rośnie więcej rzęs i są one dłuższe.

Lashparade Działanie Efekty

Jak działa serum LashParade?

Według producenta, składniki LashParade mają na tyle silne działanie, że odżywiają strukturę rzęs już od pierwszej aplikacji. Działa to mniej więcej tak, jak w przypadku zdrowej diety bogatej w witaminy, tyle że przebiega znacznie szybciej i nie trzeba czekać miesiącami na pierwsze widoczne efekty.

Przez całą kurację substancje odżywcze są dostarczane do cebulek włosowych. Działania odżywki nie osłabia stosowanie innych kosmetyków ani żadne zabiegi pielęgnacyjne w obrębie twarzy. Można także w dalszym ciągu przyczepiać sztuczne rzęsy, ale nie jest wskazane – te naturalne rzęsy wyglądają coraz lepiej, a nakładanie na nie sztucznych rzęs może nieco spowolnić proces odbudowy włosków.


Działanie składników LashParade:

  •  wydłużenie i zagęszczenie rzęs
  • mocniejsza struktura rzęs
  •  ochrona rzęs przed działaniem zewnętrznych czynników
  • spowolnione wypadanie rzęs
  •  odżywienie rzęs

Wymienione w opisie składniki mają więc kompleksowe działanie i nie tylko poprawiają sam wygląd rzęs, ale dbają też o to, by stały się one mniej podatne na uszkodzenia oraz by nie wypadały częściej niż to naturalne.

Jak używać LashParade?

Kuracja nie jest skomplikowana. Wystarczy zaaplikować niewielką ilość serum tuż przy linii rzęs, na całej jej długości – robi się to tak, jak przy stosowaniu eyelinera, ale linia odżywki nie musi być aż taka precyzyjna. Aplikację umożliwia cienki pędzelek znajdujący się w opakowaniu z odżywką.

Lashparade Opinie


Opinie o LashParade, o to niektóre wyrywkowe i krótkie komentarze dotyczące odżywki do rzęs.

„Stosuję LashParade od tygodnia i już widzę, że rzęsy są gęstsze”

„Używałam kilku różnych odżywek, ale LashParade bije wszystkie na głowę”

„Mam strasznie wrażliwą skórę, więc ograniczam kosmetyki do minimum, ale przy LashParade nigdy nie miałam żadnych problemów, a rzęsy wyglądają po niej naprawdę pięknie”


To tylko kilka z wypowiedzi, jakie można znaleźć w wątkach dotyczących pielęgnacji rzęs oraz konkretnie odżywki LashParade i opinii na jej temat. Większość użytkowniczek potwierdza, że LashParade działa – rzęsy stają się dłuższe, szybciej rosną, są gęstsze.

odżywka lashparade opinie

Lasparade Cena


Ile kosztuje lashparade?


Aktualnie odżywkę można kupić za 157 zł jest to cena promocyjna.Cena jest korzystna biorąc pod uwagę wydajność i jakość odżywki.

lashparade cena

Gdzie kupić LashParade?

Tylko na stronie producenta. Nie można LashParade znaleźć w drogeriach ani innych sklepach naziemnych. Do złożenia zamówienia wystarczy wypełnić krótki formularz i wybrać metodę płatności.

Zostaw Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}