.st0{fill:#FFFFFF;}

Dieta Odchudzająca Acai 

Już od dłuższego czasu można przeczytać i usłyszeć o niezwykłych właściwościach  jagód acai na odchudzanie. Dzięki jagodom acai wielu osobom udaje się pozbyć męczącej nadwagi, i to bez wielkiego wysiłku, skutków ubocznych i efektu jo-jo.

jagody acai

Oczywiście na całym świecie stosuje się dziesiątki diet, które na początku dają oszałamiające rezultaty, ale niedługo potem wraca się do poprzedniej wagi. Ale acai berry działają inaczej i można mieć pewność, że wyniki diety odchudzającej będą trwałe.

Dieta odchudzająca z jagodami acai

Dieta odchudzająca acai to wynik prac doktora Alexandra Schaussa. Jest to amerykański specjalista zajmujący się kwestiami żywieniowymi, który przez wiele lat badała skład i właściwości jagód acai.

Najlepsze Tabletki Odchudzające

Nazwa

Producent

Cena

Ocena

Wybierz Pakiet

Wybierz Pakiet

Wybierz Pakiet

Wybierz Pakiet

Wybierz Pakiet

Co warto wiedziec o acai 

Jagody acai rosną w lasach deszczowych Ameryki Południowej, a na rynku są dostępne najczęściej w formie suszu, soków bądź tabletek. Odchudzanie z acai berry nie polega jednak na tym, że przez cały czas żywi się tylko jagodami.

 Owoce acai są jedynie suplementem diety, czyli dodatkiem do normalnego żywienia. Jagodami nie da się zastąpić pełnowartościowych posiłków, ale są one bardzo ważnym uzupełnieniem, ponieważ dostarczają do organizmu:

Owoce acai są więc pełne cennych substancji odżywczych, ale przyniosą spodziewany efekt a nawet lepszy w połączeniu z racjonalną dietą. Jadłospis osób odchudzających się nie musi być bardzo skromny, bo znacznie ważniejsze jest to, czy organizm dostaje wszystkich potrzebnych do funkcjonowania składników odżywczych.

Przeciwutleniacz - antyoksydanty w jagodach acai

Owoce te chronią i oczyszczają organizm przed zbędnymi substancjami. Lekarze zwracają szczególną uwagę na silne właściwości przeciw utleniające . Ale co dokładnie daje wysoka zawartość przeciwutleniaczy?

Organizm człowieka potrafi wyprodukować również takie substancje, które mu szkodzą – są to między innymi produkty przemiany materii.

Do takich niepotrzebnych związków zalicza się wolne rodniki. Niestety, są one także wchłaniane przez organizm z zewnątrz, razem z zanieczyszczeniami środowiska albo wysoko przetworzoną żywnością. Nasze ciało samo się ich nie pozbędzie, dlatego tak ważne jest regularne oczyszczanie organizmu z toksyn.


Działanie antyoksydantów na nasz organizm

I tu właśnie wkraczają do akcji antyoksydanty, wyłapujące wolne rodniki. Szkodliwe substancje są usuwane i ciało może lepiej funkcjonować.

Antyoksydanty w jagodach acai działają właśnie w ten sposób. Jak groźne są wolne rodniki pokazują efekty ich działalności, na przykład zmiany nowotworowe, choroby serca, obumieranie komórek, zaburzanie procesów przemiany materii.

Przeczytaj także: Green Barley Plus Opinie

Co warto wiedzieć o wolnych rodnikach

Z wolnymi rodnikami jest taki kłopot, że zamiast znikać wolą się one osadzać w naczyniach krwionośnych i komórkach, tworząc toksyczne złogi. Im więcej takich osadów, tym niższa nasza odporność na działanie wirusów i bakterii.

Organizm pozbawiony stosownej ochrony nie umie sobie poradzić z zagrożeniami, stąd tak duży nacisk kładzie się na profilaktykę. Jagody acai do takich działań zapobiegających nadają się doskonale.Rzecz jasna, nie wyleczą nas z ciężkich chorób, ale mogą opóźnić ich nadejście i złagodzić skutki. 

Antyoksydanty nie pozostają bez wpływu na przemianę materii, zatem są też pomocne w walce z nadwagą.

Oczyszczony organizm, naładowany energią, będzie lepiej trawił i spalał pokłady tłuszczu. Utrata masy ciała dzięki antyoksydantom jest potwierdzona doświadczalnie, podobnie jak wpływ przeciwutleniaczy na spowolnienie procesów starzenia.

Podobne tematycnie: Dieta 1000 Kalorii 

Zasady skutecznej diety

Do diety powinno się włączyć regularne treningi sportowe, bo ruch wydajnie zwiększa spalanie kalorii. Tak naprawdę dopiero spełnienie tych trzech warunków (dieta, ruch, tabletki acai berry) zagwarantuje utratę dużej liczby kilogramów we względnie krótkim czasie. Żeby dieta była naprawdę skuteczna, potrzebna będzie konsekwencja i systematyczność.

Dieta acai musi trwać przez minimum miesiąc, żeby przynieść efekty. Jagody sprzedaje się pod różnymi postaciami i


zdrowa dieta odchudzajaca
nie zawsze stężenie jagód jest odpowiednio wysokie. W dobrej jakości suplementach jagody wykorzystywane są jako proszek z suszu owocowego, który zachowuje wszystkie właściwości świeżych owoców. Każdy może więc wybrać taki produkt, który najlepiej odpowiada jego potrzebom.

Przed zakupem preparatu i rozpoczęciem diety warto wcześniej skonsultować się z dietetykiem albo farmaceutą, który pomoże wybrać najskuteczniejszy preparat.

Acai berry nie są szkodliwe i mogą je stosować prawie wszyscy, z wyjątkiem kobiet w ciąży i osób chorych na serce. Przyjmowanie acai berry powoduje, że odczuwa się mniejszy apetyt, co przekłada się na mniejsze porcje jedzenia, czyli mniej kalorii

Skład jagód powoduje za to, że nagromadzony w tkankach tłuszcz szybciej ulega spaleniu. Masa ciała się zmniejsza, ale nie kosztem spadku sił witalnych, ponieważ owoce te dbają o nasze zdrowie i dodają mu energii nawet podczas dużego wysiłku.

Wybór czytelników

Szukasz najlepszego preparatu na odchudzanie ? African Mango to zdecydowany lider na naszym i zagranicznym rynku

Zostaw Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}