.st0{fill:#FFFFFF;}

Zenidol Na Grzybicę, Skład, Działanie, Opinie, Forum, Cena 

Zenidol krem na grzybicę stóp

Grzybica zaliczana jest do chorób przewlekłych. Jej leczenie zwykle trwa długo, co dodatkowo utrudnia noszenie niewłaściwych butów – grzybica nawraca, gdy obuwie jest ciasne i nie przepuszcza powietrza, swoje robią też skarpetki i rajstopy ze sztucznych włókien. www.Zenidol.pl

Na grzybicę stosuje się różne środki, a Zenidol uchodzi za jeden z najskuteczniejszych suplementów dostępnych bez recepty. Jest to krem o specjalnie przygotowanej formule, dzięki której można pozbyć się ognisk infekcji, usunąć nieprzyjemne objawy i wytworzyć barierę ochronną przed nawrotami grzybicy.

Według producenta, krem Zenidol pomaga:

 • złagodzić pieczenie i swędzenie skóry
 •  usunąć grzyby odpowiedzialne za rozwój choroby
 • zmniejszyć potliwość stóp
 •  wygładzić i zmiękczyć skórę

Przyczyny Grzybicy Stóp


1.

Grzybica stóp to bardzo powszechna choroba. Jest nie tyle bolesna, co krępująca, bo wiąże się z mało estetycznym wyglądem skóry i wyjątkowo przykrym zapachem ciała, a do tego nierzadko ma postać przewlekłą. Nieleczona może się przerodzić w jeszcze poważniejsze schorzenie.

Z grzybicą jest ten problem, że łatwo się nią zarazić i wystarczy krótki kontakt z nosicielem, by wywołujące chorobę grzyby przeniosły się na inną osobę. Co wtedy robić? Można sięgnąć po Zenitol , krem usuwający przyczyny grzybicy i chroniący przed nawrotami. Jak wygląda taka kuracja?

2.

Lekarze alarmują, że już co piąta osoba cierpi na grzybicę. Rozprzestrzenia się szybko, ponieważ ma ku temu bardzo dobre warunki – praca wymaga zwykle chodzenia przez cały dzień w pełnym obuwiu, a do tego mnóstwo ludzi korzysta z publicznych miejsc takich jak baseny, siłownie, sauny czy kluby fitness.

3.

Chorobotwórcze grzyby przenoszą się nie tylko z człowieka na człowieka. Wystarczy, że chora osoba chodziła boso po posadzce publicznego basenu, a kolejni goście pływalni łapią grzyby właśnie z podłogi, poruszając się bez butów po tych samych miejscach. Nie zawsze oznacza to od razu rozwój grzybicy, ale większość ulegnie infekcji, bo ich organizm jest osłabiony, na skórze są drobne ranki albo nie stosuje się właściwej pielęgnacji skóry i nie chroni przed przepoceniem stóp.

Objawy informujące o rozwoju grzybicy to zazwyczaj:


 • uporczywe swędzenie i pieczenie skóry
 •  pęknięcia skóry
 •  najczęściej między palcami
 •  łuszczenie się skóry oraz powstawanie zgrubień na jej powierzchni
 •  stany zapalne
 • zaczerwienienia
 • bardzo intensywny
 •  brzydki zapach stóp

Kto może stosować Zenidol?

Zenidol  jest preparatem odpowiednim i dla kobiet, i dla mężczyzn. Wiek nie ma znaczenia, niemniej osoby nieletnie warto wcześniej wysłać do lekarza. Formuła kremu Zenidol  jest bezpieczna dla zdrowia, nie zaleca się jednak stosowania tego suplementu w okresie ciąży oraz karmienia piersią.

Czy Zenidol  jest bezpieczny dla zdrowia?

Krem Zenidol wyróżnia się nowoczesną formułą opracowaną przez naukowców. Jest to produkt wysokiej jakości, polecany przez specjalistów, który nie wywołuje żadnych niepożądanych reakcji. Walczy z przyczynami grzybicy, ale nie obciąża organizmu jak wiele silnych leków.

Zenidol nie może być stosowany przez osoby, które mają alergię na składniki kremu. Należy też uważnie stosować się do zaleceń producenta, ponieważ zbyt częste używanie preparatu doprowadzi do podrażnienia skóry.

Łączenie kremu Zenidol z innymi suplementami i lekami nie powinno być problemem, ale wszelkie wątpliwości warto omówić ze swoim lekarzem. www.Zenidol.pl

Czy Zenidol może wywołać efekty uboczne?

Nie stwierdzono, by podczas prawidłowo przeprowadzonej kuracji dochodziło do skutków ubocznych.

Ile trwa kuracja?

Jeden miesiąc, w poważniejszych przypadkach aplikację kremu można wydłużyć na dwa miesiące.

Czy Zenidol daje trwałe efekty?

Zenidol skutecznie usuwa grzybicę i zapobiega nawrotom.

Zenidol  Skład


 • Terpineny - Organiczny związek o działaniu przeciwgrzybiczym. Usuwa stany zapalne i chroni przed nawrotami grzybicy. Redukuje potliwość stóp, wygładza skórę, łagodzi świąd i pieczenie.
 • Srebro koloidalne - Hamuje rozwój bakterii i grzybów. Oczyszcza skórę ze stanów zapalnych. Przyspiesza regenerację zniszczonej skóry i zmniejsza jej potliwość. Usuwa brzydki zapach.
 • Witamina E Nazywana „witaminą młodości”, chroni skórę przed starzeniem i przyspiesza odbudowę zniszczonych komórek. Nawilża i uelastycznia skórę. Jest pomocna w leczeniu rozmaitych chorób skóry.
 • Olejki jałowca Koją podrażnioną skórę, redukują brzydki zapach.

Zenidol Działanie

Składniki kremu Zenidol odbudowują zniszczoną mikroflorę skóry, dzięki czemu staje się ona odporniejsza na działanie grzybów i bakterii. Zenidol  likwiduje skupiska grzybów, więc choroba przestaje się rozprzestrzeniać. Naskórek odzyskuje prawidłową strukturę, skóra robi się gładsza, bardziej elastyczna i odpowiednio nawilżona.

Już od pierwszego dnia kuracji objawy grzybicy ustępują – skóra przestaje swędzieć, zaczerwienienia się zmniejszają, łuszczyca ustępuje. Regeneracja jest szybsza i zwiększa się odporność na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Kiedy kuracja dobiegnie do końca, na stopach nie powinno być już żadnych śladów świadczących o grzybicy.


 • odbudowa zniszczonej skóry oraz płytki paznokcia
 •  odbudowa naturalnej bariery ochronnej
 • wyleczenie grzybicy

Jak stosować Zenidol ?

Zenidol  to krem, którym smaruje się skórę stóp. Do jednej aplikacji wystarczy niewielka ilość kremu, tak by tylko pokryć powierzchnię skóry oraz paznokcie, jeśli one też zostały objęte zmianami chorobotwórczymi. Stopy należy umyć i wysuszyć przed nałożeniem kremu. Nałożony preparat zostawiamy do całkowitego wchłonięcia.

Zenidol działanie, efekty stosowanie

Krem aplikuje się raz lub dwa razy dziennie, w zależności od tego, jak zaawansowana jest grzybica. Kuracja powinna trwać 30 dni, ale przy ostrzejszej postaci grzybicy krem powinno się stosować przez okres dwóch miesięcy. Kurację wolno powtórzyć, ale najwcześniej po trzech miesiącach. wwwZenidol.pl

Zenidol Opinie

Jakie opinie,komentarze, forum ma Zenidol?

Zenidol jest często chwalony przez osoby, które zdecydowały się na taką kurację. Z opinii wynika, że słowa producenta w dużym stopniu mają odzwierciedlenie w rzeczywistości i Zenidol jest skuteczną metodą walki z grzybicą stóp. Na forach internetowych można natrafić na przykład na takie opinie:

Paulina, 23 lata: Na basen chodzę codziennie. Niestety, to miejsce, gdzie bardzo łatwo zarazić się grzybicą, i mnie to również nie ominęło. Przez wiele miesięcy infekcje ciągle nawracały i dopiero Zenidol zadziałał naprawdę skutecznie. Teraz mam spokój, a skóra na stopach jest gładziutka, nie pęka i nie ma żadnych przebarwień.

Tomek, 36 lat: W pracy przez wiele godzin muszę nosić ochronne obuwie, w którym nogi strasznie się pocą. To zawsze był mój problem, a niedawno doszła do tego jeszcze grzybica, przez co krępowałem się chodzić boso wśród ludzi. Przeczytałem na forum o kremie Zenidol i postanowiłem spróbować, bo wiele osób bardzo sobie chwaliło efekty. Wcale się tym opiniom nie dziwię, bo mnie wystarczył jeden miesiąc by pozbyć się grzybicy.

Rafał, 49 lat: Całe życie chodzę na basen. Staram się jak mogę unikać chodzenia boso, ale w publicznych miejscach nie da się ochronić na sto procent przed złapaniem jakiejś infekcji. Jak tylko zobaczyłem że na stopach skóra pęka i strasznie swędzi, zamówiłem Zenidol. Szybko zadziałał i wiem, że jeśli kiedykolwiek znowu coś takiego mnie spotka, to znowu sięgnę po ten krem.

Zenidol Cena


Ile kosztuje krem zenidol?

Jedno opakowanie Zenidol kosztuje 359 złotych, teraz jednak producent daje możliwość zakupu kremu z ogromnym rabatem – jedną tubkę można mieć już za 179 zł.

zenidol cena ile kosztuje

Gdzie zamówić Zenidol? Apteka, allegro, Producent

Producent postanowił, że sam będzie sprzedawał swój krem, dzięki czemu możliwe jest organizowanie tak atrakcyjnych akcji promocyjnych. Na stronie internetowej znajduje się krótki formularz zgłoszeniowy, który trzeba wypełnić i wysłać, a podczas rozmowy z operatorem klient dowiaduje się wszystkich szczegółów związanych z realizacją swojego zamówienia.

Zenidol  pojawia się czasami na internetowych aukcjach, to jednak w większości są podróbki bez gwarancji producenta.

Czy Zenidol mogę kupić w aptece?

Nie, tylko na stronie producenta można złożyć zamówienie na ten krem.

Czy do kupna mąści jest potrzebna recepta?

Zenidol można nabyć bez recepty.

Zostaw Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}