.st0{fill:#FFFFFF;}

Vellafoot Opinie, Działanie, Efekty, Cena – Gzie kupić Korektor Na Haluksy 

Vellafoot to popularny korektor haluksów ( officjalny dystrybutor ), jak dział i jak go stosować to tylko niektóre informacje które się dowiesz z dzisiejszego artykułu więc czytaj dalej...

Haluksy to nic przyjemnego. Nie dość, że wyglądają brzydko, to jeszcze są przyczyną koszmarnego bólu, który czasami uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Często polecaną metodą leczenia haluksów jest operacja, jednak niektórzy obawiają się tak radykalnych metod i szukają rozwiązań skutecznych, ale zarazem bardziej komfortowych.

Alternatywą dla zabiegów chirurgicznych są nowoczesne aparaty korekcyjne, jak Vellafoot. Na czym polega jego rola? I czy rzeczywiście może pomóc na bolące, zniekształcone stopy?

Jak tworzą się haluksy?

O haluksach mówimy wtedy, gdy duży palec stopy nienaturalnie wykrzywia się w kierunku pozostałych palców. Stan zapalny wywołany tym stanem powoduje silny ból utrudniający chodzenie.

Haluksy nie pojawiają się nagle. To deformacja stopy, która przebiega dość powoli, problem w tym, że większość osób reaguje dopiero wtedy, gdy zmiany są już bardzo widoczne i trudno im szybko zaradzić.

  1. Pierwsze symptomy tworzenia się haluksów to bóle w śródstopiu, zgrubienia na paluchu, problemy z chodzeniem, i to najwyższa pora, by temu jakoś zaradzić. Jeśli nie zareaguje się na czas, zwykle jedynym skutecznym rozwiązaniem jest operacja i potem kilkumiesięczna rekonwalescencja.
  2. Haluksy mogą być uwarunkowane genetycznie, ale czasem te deformacje są wynikiem noszenia źle dobranego obuwia – dotyczy to głównie kobiet, które chodzą na wysokich obcasach i w pantoflach z wąskimi noskami. Prócz tego przyczyną może być jeszcze płaskostopie albo praca wymagająca stania przez wiele godzin w jednej pozycji.

Jak zapobiegać haluksom?

Najważniejsza jest szybka reakcja, tak by nie dopuścić do dalszego zwyrodnienia stopy. Można tego uniknąć, dbając o profilaktykę, która obejmuje:

Właściwe obuwie – buty, zwłaszcza te noszone przez dłuższy czas, nie mogą ściskać stopy czy wymuszać podkurczanie palców. Wysokie obcasy nie będą szkodzić, jeśli zakłada się je od czasu do czasu, trzeba po prostu pamiętać, że to buty, w których ciężar ciała koncentruje się tylko na palcach oraz na piętach, co na dłuższą metę nie jest zdrowe.

Prawidłowa masa ciała – na stopach opiera się cały ciężar ciała, więc im więcej stopy muszą dźwigać, tym bardziej są podatne na zmiany zwyrodnieniowe. Wskazane jest więc utrzymywanie prawidłowej wagi oraz częsty ruch, tak by nogi nie pozostawały w jednej pozycji przez długi czas.

Aparat korekcyjny – gdy pojawią się pierwsze sygnały zwiastujące tworzenie się haluksów, można sięgnąć po specjalny aparat ortopedyczny, który pomoże ustawić palucha w prawidłowej pozycji.

Vellafoot

Vellafoot – co to za urządzenie?

Takim właśnie aparatem jest Vellafoot. To opracowany przez specjalistów przyrząd do korygowania ułożenia palców stopy. Można dzięki niemu pozbyć się haluksów w sposób naturalny, bez interwencji chirurga. Każda osoba, która zauważy zmiany w obrębie dużego paluch, może tego aparatu używać.

Vellafoot pasuje na każdą stopę. Jeśli liczymy na szybkie i widoczne efekty, trzeba go nosić regularnie, ale ma on taką konstrukcję, że bez problemu da się go używać także podczas normalnej aktywności. Nie przeszkadza w noszeniu obuwia, choć oczywiście powinny to być buty wygodne, najlepiej sportowe, które nie ściskają palców.

Vellafoot Działanie

Jak to działa?

1.


Vellafoot dostosowuje się do stopy oraz sposobu chodzenia konkretnej osoby. Nie blokuje ruchów stopy ani nie wywołuje dyskomfortu. Aparat stabilizuje śródstopie, dzięki czemu kości stopy układają się we właściwy sposób, co zmniejsza ból przy chodzeniu, a w dłuższej perspektywie pomniejsza haluksy.


2.

Vellafoot wykonany jest z nowoczesnego materiału, który chroni skórę przed podrażnieniami, więc nawet gdy używa się go przez wiele godzin, nie pojawiają się żadne nieprzyjemne dolegliwości.


3.

Producent zapewnia, że efekty pojawiają się dość szybko – już po pierwszym użyciu Vella foot widać, że obrzęki dużego palca są mniejsze, a chodzenie przestaje być udręką. Z każdym dniem paluch odgina się w prawidłową stronę, ale zmiany te nie są gwałtowne, więc nie trzeba się obawiać uszkodzenia kości i tkanek.

Przeczytaj także: Varicolen Na Żylaki

Vellafoot Efekty

Efekty stosowania Vellafoot

Kiedy palce są ustawione w odpowiedniej pozycji, sytuacja powoli wraca do normy. Po dłuższym stosowaniu Vella foot można zauważyć kilka istotnych zmian:

Vellafoot efekty


  • zmniejsza się koślawość palucha
  •  znika stan zapalny w stopie
  •  ból jest mniejszy, aż w końcu zupełnie ustępuje
  •  nie ma problemów z chodzeniem

Jak stosować Vellafoot? Ile trwa kuracja?

Aparat trzeba zakładać na stopę codziennie i nosić go przez co najmniej 3-4 godziny. Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie, by wydłużyć ten czas albo zakładać Vellafoot na całą noc, by spokojnie „pracował”. W razie pojawienia się dyskomfortu Vellafoot można zdjąć, odczekać kilka godzin i założyć go ponownie. Dyskomfort może się pojawić także wtedy, gdy Vellafoot zostanie nieprawidłowo założony.

Ulga jest odczuwalna już pierwszego dnia, ale na efekty wizualne trzeba poczekać dłużej, około 4 do 10 tygodni.

Vellafoot Opinie

Co o Vellafoot mówią użytkownicy?

Technologia Vellafoot jest bezpieczna, więc producent nie podaje żadnych przeciwwskazań co do stosowania swojego preparatu. A zdaniem osób, które używały Vellafoot, rzeczywiście po pewnym czasie można dostrzec, że stopy wyglądają lepiej, znikają zaczerwienienia wywołane stanem zapalnym i przede wszystkim, że nogi już nie bolą.

Haluksy to problem, który dotyka w większości kobiet i to głównie one wypowiadają się na temat skuteczności tego urządzenia. Doświadczenia użytkowniczek są na ogół pozytywne – po kilku tygodniach paluch wraca na swoje miejsce i można wreszcie bez wstydu nosić sandały czy chodzić boso.


Niemniej warto mieć na uwadze, że każdy przypadek jest indywidualny i może się zdarzyć, że komuś Vellafoot nie pomoże tak szybko albo że nie uda się wypracować w ten sposób pełnej poprawy. Dlatego w razie kłopotów należy się zwrócić do lekarza i ustalić indywidualny tryb leczenia, który uwzględnia także inne, dodatkowe metody.

Vellafoot Cena


Ile kosztuje  vellafoot?

Cena Vellafoot to 317 zł. Jednak jest to cena bez promocji, w promocji dostaniemy go za jedyne 137 zł, dlatego warto sprawdzać stronę producenta i jego aktualizację.

Urządzenie dostępne jest w jednym, uniwersalnym rozmiarze. W ulotce dołączonej do aparatu jest dokładny opis, jak stosować Vellafoot.

 vellafoot cena

Gdzie można kupić oryginalny Vellafoot?

Orginalny Vellafoot zamówić  można obecnie tylko na stronie producenta. Zamówienie składa się bardzo szybko, wypełniając krótki formularz online, a przesyłka powinna dotrzeć na miejsce w przeciągu kilku dni.

Na serwisach aukcyjnych można trafić na podobne urządzenia, ale nie mają one tej skuteczności co oryginalny Vellafoot. Zakup oryginału jest dość kosztowny, ale dobra jakość zwykle pociąga za sobą wysoką cenę, na szczęście producent dość często oferuje obniżki dla swoich klientów.

Vellafoot – podsumowanie

Vellafoot to nowoczesny aparat ortopedyczny zakładany na stopę, który likwiduje bolesne haluksy. W przeciwieństwie do operacji, jest to metoda bezbolesna, w dodatku aparat można nosić razem z codziennym obuwiem, więc kuracja nie jest tak problematyczna jak przy innych urządzeniach tego typu.

Vellafoot stabilizuje kości stopy i cofa zmiany zwyrodnieniowe, a kuracja powinna się zakończyć sukcesem po kilkunastu tygodniach. Trzeba jednak dodać, że w niektórych przypadkach może być konieczne stosowanie innych środków zaradczych, by w pełni rozwiązać swój problem z bolącymi stopami.

Zostaw Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}