.st0{fill:#FFFFFF;}

Uri Care – Opinie, Działanie, Skład, Cena, Gdzie Kupić 

Co to jest Uri Care ?

Uri Care to suplement diety, który ma pomóc osobom z problemem nietrzymania moczu. Jest to dolegliwość bardzo wstydliwa, utrudniająca codzienne funkcjonowanie, najczęściej dotykająca kobiety. Jednak ze względu na charakter tego schorzenia, wiele osób nie zgłasza się po pomoc do lekarza, przez co dolegliwości jeszcze bardziej się nasilają.

Suplement jest korzystnym rozwiązaniem w takiej sytuacji, ponieważ można go kupić bez recepty. Ale czy taka kuracja może pomóc chorym osobom? Na jakie efekty można liczyć stosując Uri Care? Tego dowiesz się czytając naszą recenzję.

Uri Care – suplement na nietrzymanie moczu

Niezależnie od przyczyny nietrzymania moczu, Uri Care jest suplementem, który może przyspieszyć leczenie tej dolegliwości. Jak zapewnia producent, skład tabletek dobrano tak, by wzmocnić mięśnie dna miednicy oraz zmniejszyć parcie na pęcherz, ale inaczej niż silne leki, Uri Care nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.

Uri Care bardzo szybko okazał się skutecznym preparatem na nietrzymanie moczu, co pokazuje stale rosnąca sprzedaż tych tabletek. Skład Uri Care jest w całości naturalny, są tu tylko wyciągi z roślin o leczniczych właściwościach, dlatego nawet długa suplementacja nie jest szkodliwa dla zdrowia.

Stosując Uri Care zgodnie z zaleceniami, można uniknąć bolesnych zabiegów, a i koszt takiej kuracji jest tańszy niż leczenie chirurgiczne. Producent zapewnia, że pod względem skuteczności Uri Care nie ustępuje tabletkom na receptę, choć u niektórych osób poprawa może nastąpić nieco później. 

Skąd się bierze nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu (w skrócie nazywane NTM) miewa różne przyczyny. Najczęściej wymienia się wiek, dużą liczbę porodów, choroby układu rozrodczego, otyłość, uszkodzenia dna miednicy, choroby neurologiczne, zbyt duży wysiłek fizyczny. Nietrzymanie moczu może być wysiłkowe albo naglące, wywołane nadreaktywnością pęcherza moczowego. Problem ten dotyka przede wszystkim kobiety – według danych, nawet jedna na cztery dorosłe kobiety może cierpieć na NTM, mężczyźni mają swój problem jakim jest problem z prostatą dla nich przygotowaliśmy osobny artykuł o preparacie jakim jest prostonel.


Z powodu nietrzymania moczu mocno utrudniona jest codzienna aktywność zawodowa i fizyczna, przeszkadza to także w uprawianiu seksu. Popuszczanie moczu pojawia się nawet przy niewielkim wysiłku jak kichanie czy śmiech – mięśnie dna miednicy są tak osłabione, że ciśnienie w pęcherzu przekracza opór w cewce moczowej, dlatego nie można zapanować nad oddawaniem moczu.


Leczenie najlepiej zacząć jak najwcześniej, bo wtedy zwykle wystarczą regularne ćwiczenia mięśni dna miednicy i stosowanie naturalnych suplementów wzmacniających układ moczowy, ale gdy stan robi się poważniejszy, konieczny może być zabieg chirurgiczny oraz leczenie farmakologiczne.

Dla Kogo Jest Uri Care


Producent kieruje swoją ofertę głównie do kobiet, ponieważ to one najczęściej cierpią na nietrzymanie moczu, ale i mężczyźni, którzy mają taki problem, mogą stosować Uri Care. Suplement jest przeznaczony dla osób, które mają więcej niż 18 lat.

kobiecy problem nietrzymanie moczu

Standardowo powinno wystarczyć 28 dni, ale w trudniejszych przypadkach można wydłużyć suplementację, aż dojdzie do pełnej poprawy. Uri Care działa niezależnie od wieku chorej osoby, nie ma też znaczenia, jak zaawansowana jest choroba. Po zakończeniu kuracji żadna czynność nie będzie już grozić ryzykiem wystąpienia krępujących objawów. www.Uri-Care.pl

Suplementację warto rozpocząć już wtedy, gdy popuszczanie moczu jest jeszcze sporadyczne, bo dzięki temu kuracja szybciej przyniesie pożądane efekty.

Dlaczego warto brać Uri Care?

1.

Nietrzymanie moczu kojarzy się zwykle ze starszymi osobami, ale coraz częściej dotyka młode kobiety i młodych mężczyzn – to często konsekwencja nadwagi, siedzącego trybu życia, przebytych chorób osłabiających organizm. Nieleczone NTM miewa bardzo poważne skutki, dlatego każdy lekarz podkreśla, że od razu po wystąpieniu objawów należy podjąć zaradcze kroki.

2.

Uri Care, zgodnie z obietnicami producenta, szybko łagodzi ból oraz pieczenie podczas oddawania moczu, zmniejsza parcie na cewkę i usuwa przyczyny NTM – na tym właśnie polega jego przewaga nad innymi suplementami, które tylko łagodzą objawy, ale nie uderzają w źródło choroby

3.

Warto mieć na uwadze, że nieleczone NTM może prowadzić do znacznie poważniejszych chorób, w tym schorzeń układu nerwowego, które są trudne do opanowania. Nie mówiąc już o tym, jak bardzo nietrzymanie moczu pogarsza jakość życia – osoby z tym schorzeniem mają kłopoty w pracy, izolują się od ludzi, czują się skrępowani koniecznością noszenia pieluchomajtek, rezygnują z seksu i życia towarzyskiego.

Uri Care Jak Działa ?

Uri Care ma tak dobrany skład, że już w trakcie miesięcznej kuracji pęcherz zostaje uszczelniony, a mięśnie dna miednicy, które podtrzymują pęcherz i odpowiadają za kontrolowane oddawanie moczu, robią się mocniejsze i odzyskują swoje naturalne funkcje. Im dłużej trwa kuracja Uri Care, tym rzadsze stają się wizyty w toalecie, a nieprzyjemne parcie na pęcherz ustępuje. Nie dochodzi już do niekontrolowanego wycieku moczu, znika więc problem nieestetycznych, brzydko pachnących plam na bieliźnie, a pieluchy czy specjalne wkładki przestają być potrzebne. www.Uri-Care.pl

Efekty Stosowania Uri Care


  • uszczelniony układ moczowy
  • - wydłużenie czasu pomiędzy wizytami w toalecie
  • - wzmocnione mięśnie dna miednicy
  • - brak nieprzyjemnego zapachu i mokrych plam na bieliźnie

Czy Uri Care jest skuteczny?

Naturalny skład i dostępność bez recepty to dla wielu osób coś, co budzi wątpliwości odnośnie skutecznego działania, ale producent ma na to odpowiedź - Uri Care przeszedł testy konsumenckie w kilku niezależnych niemieckich laboratoriach, które potwierdziły, że tabletki działają na nietrzymanie moczu i pomagają w leczeniu tej choroby. Potwierdzono też w trakcie badań, że użyte składniki nie wywołują niepożądanych reakcji organizmu.

Jak przyjmować Uri Care?

Kuracja Uri Care jest bardzo prosta do przeprowadzenia, sprowadza się do przyjęcia dwóch tabletek każdego dnia. Tabletki należy popić dużą ilością wody, bo wtedy substancje aktywne zostaną szybciej wchłonięte przez organizm. Uri Care można brać przez kilka miesięcy, jeśli to konieczne, ale nie wolno zwiększać dobowych dawek.

Czy preparat na nietrzymanie moczu jest bezpieczny ?

Nie stwierdzono, by Uri Care wywoływał skutki uboczne, ale może dojść do reakcji alergicznej w przypadku uczulenia na składniki tabletek – przed rozpoczęciem kuracji trzeba dokładnie przejrzeć listę składników znajdującą się w ulotce preparatu, jednak takie sytuacje są bardzo rzadkie. Nie zaleca się też stosowania Uri Care w okresie ciąży lub karmienia piersią, ponieważ na takich grupach pacjentów nie przeprowadzano testów bezpieczeństwa.

Co daje przyjmowanie Uri Care?

Tabletki Uri Care uszczelniają pęcherz i wzmacniają mięśnie dna miednicy. Dzięki tej kuracji można wytrzymać kilka godzin bez oddawania moczu, a potrzeba pójścia do toalety odczuwalna jest dopiero wtedy, gdy pęcherz jest naprawdę pełny. Znikają też inne krępujące objawy, jak mokre plamy na bieliźnie i nieprzyjemny zapach.

Uri Care Opinie

Uri Care może być dla niektórych osób dość drogim suplementem, dlatego pojawiają się wątpliwości, czy to aby na pewno jest produkt wart swojej ceny, który okaże się wartościowym wsparciem w leczeniu NTM. Opinie konsumentów nie są może jednoznaczne, ale w zdecydowanej większości pokazują, że Uri Care jest dobrym, skutecznym produktem, który pomógł tysiącom osób. 


Jakie Opinie, Recenje i komentarze o uri care można przewczytać :

uri care opinie lekarzy, komentarze z forum

„Moja babcia nie trzymała moczu i musiała chodzić w pieluchach, ale pojawiło się tu u niej dopiero w podeszłym wieku. U mnie zaczęło się kilka lat temu, zaraz po 30-tce, kiedy urodziłam drugie dziecko. Na początku nie było strasznie, nie musiałam nosić pieluch, wystarczyła zwykła wkładka. Po kilku miesiącach wkładka to było za mało, trochę więcej wysiłku fizycznego i bielizna była cała w mokrych plamach. Byłam załamana, bo nie mogłam już normalnie chodzić na zajęcia fitness, unikałam imprez i dłuższych spacerów, odsunęłam się od męża, bo tak bardzo się wstydziłam swojej przypadłości. Młoda kobieta z pieluchą? Na szczęście znalazłam w internecie Uri Care, bo już powoli przymierzałam się do zabiegu chirurgicznego. Po miesiącu wróciłam do formy sprzed ciąży, nie mam już problemów z oddawaniem moczu, nawet gdy ostro trenuję żadne wkładki nie są mi potrzebne.” Martyna, 37 lat

Uri Care Cena


Ile kosztuje krem uri care ?


Uri Care kosztuje ponad 300 złotych za jeden miesiąc kuracji, ale od czasu do czasu producent oferuje klientom wysokie rabaty. Jak teraz - Uri Care można kupić za 137 zł. Promocja jest jednak ograniczona i tylko ci klienci, którzy szybko złożą zamówienie, będą mogli nabyć tabletki z połowę regularnej ceny.

uri care cena ile kosztuje

Gdzie Kupić Uri Care? Apteka, Allegro, Producent

Gwarancja zwrotu pieniędzy oraz gwarancja jakości dotyczy jedynie oryginalnych tabletek. Preparaty wystawiane na Allegro czy w sklepach internetowych nie zawsze są oryginalne, bo producent sprzedaje tabletki wyłącznie na swojej stronie internetowej nigdzie  indziej. Podróbki Uri Care do złudzenia przypominają te prawdziwe, ale mają inny skład, a co za tym idzie – dużo niższą skuteczność. Niektóre podróbki mogą być wręcz szkodliwe dla zdrowia, ponieważ nie przeszły żadnych testów jakości.

Ograniczona dystrybucja nie powinna być jednak problemem, bo i tak każdy może odwiedzić stronę producenta i złożyć tam swoje zamówienie, a przynajmniej dzięki temu ceny tabletek Uri Care są dużo niższe niż gdyby były sprzedawane w sklepach bądź aptekach.

Zostaw Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}