.st0{fill:#FFFFFF;}

SmokeQuit Therapy – Opinie, Działanie, Forum, Cena, Gdzie Kupić 

Rzucenie palenia jest ogromnym wyzwaniem, ale z suplementem SmokeQuit Therapy można przez ten proces przejść szybko i bezboleśnie. Takie wsparcie jest bardzo cenne, ponieważ papierosy są bardzo uzależniające i całkowita rezygnacja z nikotyny wymaga przeprowadzenia odpowiedniej kuracji. Jak to wygląda w tym przypadku? Czy rzeczywiście, zgodnie z obietnicami producenta, da się szybko rzucić papierosy i nie wrócić więcej do nałogu?

Co to jest SmokeQuit Therapy ?

Nikotyna uzależnia, i to bardzo szybko. Osoby palące papierosy często mają problem z przerwaniem nałogu, ponieważ dłuższa przerwa w paleniu wywołuje u nich głód nikotynowy. Jest to stan, w którym odczuwa się nie tylko samą chęć zapalenia, ale i różnego rodzaju nieprzyjemne objawy, między innymi:

 • problemy z koncentracją
 • stany lękowe
 • rozdrażnienie
 • znużenie
SmokeQuit Therapy

Właśnie z powodu tych objawów wiele osób nie jest w stanie wytrzymać okresu odtruwania i z powrotem sięgają po papierosy. SmokeQuit Therapy jest preparatem dokładnie dla takich osób. Ma za zadanie oczyścić szybko organizm z zalegających toksyn, wspomaga układ oddechowy nadwyrężony systematycznym paleniem, niweluje kaszel palacza i uczucie suchości w ustach. Dodatkowo SmokeQuit Therapy uzupełnia niedobory witamin, które zniszczyła nikotyna.

Dlaczego warto rzucić palenie?

Odstawienie papierosów jest korzystne pod wieloma względami, przede wszystkim zaś pomaga uniknąć poważnych problemów zdrowotnych – to palenie jest zazwyczaj główną przyczyną rozwoju raka płuc oraz raka krtani. Oprócz zmian nowotworowych są też inne negatywne konsekwencje palenia papierosów, które bardzo obniżają jakość życia. Palenie papierosów powoduje:

 • problemy z układem sercowo-naczyniowym
 • bóle żołądka i wątroby
 • nieprzyjemny oddech
 • żółknięcie palców
 • psucie się zębów
 • bóle głowy
 • stres
 • bezsenność
 • pogorszenie kondycji skóry, włosów i paznokci
 • suchy, uporczywy kaszel

Długotrwałe palenie może doprowadzić do poważnych i nieodwracalnych zmian w naszym organizmie, dlatego dla własnego dobra lepiej pozbyć się tego nałogu, co dzięki stosowaniu SmokeQuit Therapy wcale nie musi być tak trudne.

SmokeQuit Therapy - Opinie, Działanie, Forum, Cena, Gdzie Kupić 1

Jakie efekty daje używanie SmokeQuit Therapy?

 1. mniejsza ochota na palenie
 2. unormowanie pracy całego układu oddechowego
 3. oczyszczenie organizmu z toksyn

Zgodnie z tym, co o swoim preparacie pisze producent, efekty można zauważyć już po przyjęciu pierwszej dawki.

Jakie są składniki SmokeQuit Therapy?

Ekstrakt z pokrzywy – Silne właściwości oczyszczające i przeciwzapalne. Pokrzywa bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem toksyn, w tym również substancji smolistych, jakie znajdują się w papierosach. Łagodzi infekcje, reguluje ciśnienie krwi, przywraca równowagę w gospodarce hormonalnej. Działa wzmacniająco i niszczy wolne rodniki.

Witamina C Podnosi odporność organizmu, dobrze wpływa na pracę układu oddechowego, chroni płuca przed uszkodzeniami. U palaczy zwykle są niedobory tej witaminy, ponieważ nikotyna mocno ogranicza jej wchłanianie, dlatego suplement SmokeQuit Therapy uzupełnia te braki.

Cytryniec chiński Bogate źródło fitoestrogenów. Bardzo skutecznie zwalcza wolne rodniki, których wskutek palenia jest w organizmie znacznie więcej niż u osób zdrowych. Ma właściwości antyrakowe, spowalnia tworzenie się zmian nowotworowych. Reguluje gospodarkę hormonalną. Dobrze wpływa na układ nerwowy, poprawia nastrój, ułatwia przejście trudnej najtrudniejszej fazy rzucania palenia.

Kofeina – Podczas rzucania palenia zmniejsza się ilość nikotyny w organizmie, a co za tym idzie, spada nagle ciśnienie tętnicze. To pogarsza nastrój i wywołuje senność, apatię, poczucie otępienia. Dzięki kofeinie organizm w fazie detoksu otrzymuje odpowiednią dawkę sił witalnych, znika zmęczenie, umysł się rozjaśnia i może pracować na wyższych obrotach.

Jak działa SmokeQuit Therapy?

W rzucaniu palenia najtrudniej zapanować nad potrzebą sięgnięcia po papierosa. Kiedy mózg wysyła impuls oznajmiający o potrzebie palenia, substancje aktywne znajdujące się w suplemencie zmniejszają tę potrzebę i redukują apetyt. SmokeQuit Therapy zmniejsza głód nikotynowy, a dolegliwości, jakie towarzyszą zwykle odstawianiu papierosów, nie są już praktycznie wcale odczuwalne.

SmokeQuit Therapy stymuluje pracę kory mózgowej, dzięki czemu nałóg znika. Z każdym dniem uzależnienie od tytoniu jest coraz mniejsze, aż w końcu nie ma się już ochoty na palenie, a organizm nie odczuwa efektów odstawienia toksycznych substancji.

Dodatkowe działanie tabletek obejmuje uzupełnianie ważnych mikroelementów, w tym cennej witaminy C, która jest wypłukiwana z organizmu przez toksyny znajdujące się w nikotynie. Podczas kuracji antynikotynowej SmokeQuit Therapy dostarcza też energii i dba o dobre samopoczucie, tak że w końcu można z pełnym sukcesem rzucić papierosy, bez chęci ponownego wrócenia do tego nałogu.

Czy SmokeQuit Therapy jest naprawdę skutecznym preparatem?

SmokeQuit Therapy to tylko jeden ze sposobów na rzucenie palenia, jak jednak zapewnia producent, pod względem skuteczności znacznie przewyższa konkurencję. Produkt jest naturalnym preparatem, bardzo łatwym w stosowaniu. Formuła została przygotowana ze starannie wyselekcjonowanych składników, o właściwościach potwierdzonych naukowo.

SmokeQuit Therapy skład, efekty stosowania, apteka

SmokeQuit Therapy wpływa także na apetyt – nałóg palenia jest ściśle powiązany z apetytem. Zwiększona ochota na jedzenie to powszechny „efekt uboczny” kuracji antynikotynowej i bardzo wiele osób obawia się, że przestając palić mocno przybiorą na wadze. Reguluje również tę sferę i pomaga utrzymać łaknienie na prawidłowym poziomie, dzięki czemu nie trzeba się martwić o to, że za wyjście z nałogu zapłaci się niechcianą nadwagą.

Jakie opinie ma SmokeQuit Therapy ? Komentarze na forum

Palenie to wciąż jeszcze nałóg bardzo powszechny, i mimo dostępności przeróżnych metod mnóstwo osób nie daje rady doprowadzić swojej kuracji do szczęśliwego zakończenia. Dlatego tak ważne są opinie osób, które już przeszły ten proces i wspomagały się w jego trakcie różnymi preparatami. Wśród wymienianych preparatów znajduje się także SmokeQuit Therapy. Ma on w większości dobre opinie, a kilka z nich można przeczytać poniżej:

„Paliłam już w liceum i przez długi czas w ogóle mi nie przeszkadzało, że jestem uzależniona. O zdrowiu oczywiście nie myślałam, zresztą nic mi jeszcze nie dolegało. Po 30 urodzinach postanowiłam jednak rzucić palenie. Wytrzymałam kilka dni, potem znowu podejmowałam kolejną próbę, i tak w kółko. Dowiedziałam się, że stosowanie suplementów bardzo pomaga wyjść z nałogu, i zamówiłam SmokeQuit Therapy . Nie miałam żadnych objawów jak podczas wcześniejszych prób, czułam się dobrze i przede wszystkim nie miałam potrzeby by sięgać po papierosa. Już nie palę i w ogóle mnie do tego nie ciągnie.” Kinga

„Decyzję o rzuceniu palenia podjęłam, gdy zaczęłam myśleć o ciąży. Wiadomo, papierosy nie służą dziecku, a i dla własnego zdrowia też warto było coś zrobić. Niestety, palenie sprawiało mi po prostu przyjemność, więc kiedy nagle skończyły się te relaksujące przerwy z papieroskiem w dłoni, czułam się strasznie rozdrażniona. Miałam motywację, ale mój nastrój pogarszał się z dnia na dzień. Zmieniło się, jak zaczęłam brać SmokeQuit Therapy. Idealny sposób dla ludzi takich jak ja, bo szybko straciłam ochotę na palenie, i choć już jestem jakiś czas po kuracji, nie ciągnie mnie do papierosów nic a nic.” Weronika

Jak stosować SmokeQuit Therapy?

Jedna kapsułka dziennie, po posiłku, popijana szklanką wody, codzienne, regularne przyjmowanie suplementu przez okres minimum 30 dni

Czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania tabletek SmokeQuit Therapy?

SmokeQuit Therapy to suplement naturalny, bez szkodliwych składników, ale w przypadku nadwrażliwości na wybrane substancje aktywne należy zrezygnować z kuracji, by nie wywołać reakcji alergicznej. Nie jest przeznaczony dla osób niepełnoletnich, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

SmokeQuit Therapy Cena

SmokeQuit Therapy

Jaka jest cena tabletek SmokeQuit Therapy? Stara, oryginalna cena to 317 zł za jedno opakowanie. Jest to cena miesięcznej kuracji przeprowadzanej zgodnie z zaleceniami. Cena obniżona, dostępna dla klientów, którzy teraz składają zamówienie, wynosi tylko 137 zł za jedną sztukę.

Gdzie kupić SmokeQuit Therapy?

Apteka nie jest odpowiednim miejscem do szukania tabletek , podobnie jak drogerie, sklepy internetowe czy serwisy aukcyjne. Tabletki SmokeQuit Therapy są sprzedawane tylko w jednym miejscu – na stronie producenta. Jeśli znajdziesz ten preparat na Allegro czy Amazon, będzie to podróbka, na którą nie ma gwarancji od producenta.

Czy preparat na rzucenie palenia jest bezpieczny ?

Jest to naturalny preparat który pozwoli ci rzucić palenie szybko i bezpiecznie

Jak złożyć zamówienie?

Krok pierwszy – podaj swój numer telefonu w formularzu online
Krok drugi – wyraź zgodę na rozmowę z konsultantem firmy
Krok trzeci – potwierdź zamówienie

Czy można zapłacić przy odbiorze?

Przesyłka jest dostarczana kurierem. Za zamówiony towar można zapłacić dopiero przy odbiorze.

Jak szybko zobaczę efekty stosowania ?

Smokequit therapy pomaga od pierwszego zażycia.

Czy kupię Smokequit therapy w aptece ?

Kapsułki dostępne tylko na oficjalnej stronie producenta

Zostaw Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}