.st0{fill:#FFFFFF;}

Magnetum Arthro plastry, Opinie, Forum, Działanie, Skład, Efekty, Cena, Allegro, Apteka 

Jest bardzo wiele osób, dla których chroniczny ból stawów to po prostu część ich codziennej rzeczywistości. Właśnie takim osobom polecana jest metoda Magnetum Arthro, która według zapewnień producenta bardzo szybko jest w stanie przywrócić idealną kondycję stawu. To plastry o szczególnej konstrukcji, dzięki którym można w domowym zaciszu poddać swoje ciało leczniczej magnetoterapii. Jakie efekty przynosi ten rodzaj terapii i kto może z niej skorzystać? www.MagnetumArthro.pl

Co to jest Magnetum Arthro?

Leczenie stawów odbywa się na kilka sposobów. Popularną metodą jest smarowanie bolących miejsc maścią albo branie tabletek, niektóre osoby używają specjalnych opatrunków lub chodzą na zabiegi rehabilitacyjne. Leczenie chronicznego bólu stawów jest zwykle dość żmudne, ale producent Magnetum Arthro przekonuje, że z jego plastrami cała kuracja może się zamknąć w zaledwie kilku tygodniach.

Jest to bowiem metoda zupełnie inna niż tradycyjne środki przeciwbólowe. Pole magnetyczne, jakie wytwarzają plastry, jest w stanie wpłynąć na kondycję zdegenerowanego stawu, a kiedy udaje się wyleczyć przyczynę jakiegoś schorzenia, objawy, jakie wcześniej dokuczały, automatycznie znikają

Podczas kuracji żadne narządy wewnętrzne nie są narażone na działanie szkodliwych substancji, co jest typowe dla leczenia farmakologicznego. Nie ma też ryzyka, że plastry doprowadzą do nowej kontuzji, jak w przypadku ćwiczeń rehabilitacyjnych, które pacjent nieświadomie może źle wykonać.

Do rozpoczęcia kuracji z plastrami Magnetum Arthro nie jest potrzebna recepta od lekarza.

Dlaczego w stawach pojawia się ból?


Gdyby nie stawy, nasze kończyny miałyby mocno ograniczony zakres ruchu. To dzięki nim można kucać czy zginać palce, ten ruch jednak nie zawsze jest w pełni płynny i bezproblemowy.

U starszych ludzi często dochodzi do zesztywnienia stawów, ponieważ wysycha maź stawowa, a kolagenu jest zbyt mało, by uzupełnić ubytki w tkance chrząstnej okalającej staw. To wywołuje zarówno ból, jak i charakterystyczne strzykanie i trzeszczenie w stawach – to po prostu dźwięk, jaki wydają kości ocierające się o siebie, bez prawidłowej osłony.


Stawy, podobnie jak kręgosłup, niszczą się także od nadwagi, bardzo intensywnego wysiłku fizycznego albo całkowitego unikania aktywności fizycznej. Mocno zaniedbane stawy potrafią boleć nieustannie, ciągle są trapione przez infekcje, pojawia się opuchlizna. Nie da się w takim stanie normalnie funkcjonować, dlatego niezbędne jest podjęcie leczenia, które pomoże przynajmniej w jakimś zakresie cofnąć te zmiany i tu pomoże magnetum arthro czy maść imosteon.

Dla kogo są plastry Magnetum Arthro?

Jeśli chodzi o wiek, to Magnetum Arthro może być używany przez każdą osobę mającą problem z bolącymi stawami. Płeć także nie ma znaczenia. Według zapewnień producenta, Magnetum Arthro działa zarówno przy drobnych kondycjach, jak i wtedy, gdy choroba jest mocno zaawansowana.

Magnetum Arthro poleca się między innymi na:


Magnetum Arthro  Na Co Pomaga

 • zwyrodnienia stawów i kręgosłupa
 •  reumatoidalne zapalenie stawów
 •  reumatyzm
 • stay pourazowe
 •  kontuzje sportowe
 •  osteoporozę
 •  artretyzm
 •  dyskopatię kręgosłupa

Jak szybko działa Magnetum Arthro?

Zgodnie z tym, co można przeczytać w ulotce, plastry Magnetum Arthro obiecują wyeliminowanie wszystkich dolegliwości w przeciągu 30 dni. Już po siedmiu dniach powinny zniknąć obrzęki i stany zapalne w obrębie stawów, a po dwóch tygodniach stawy mogą odzyskać ruchomość i poruszać się bez trzasków czy skrzypienia. Skuteczność plastrów dotyczy schorzeń, które można wyleczyć magnetoterapią. www.MagnetumArthro.pl

Czy plastry Magnetum Arthro mogą wywołać skutki uboczne?

Plastry Magnetum Arthro nie są nasączone substancjami przeciwbólowymi, więc nie niszczą wątroby i trzustki. Nie wywołują też żadnych innych efektów ubocznych, bo moc magnesów, jakie są w plastrach, nie ma absolutnie negatywnego wpływu na organizm człowieka.

Plastry są wykonane z miękkiej, przyjaznej dla skóry tkaniny, nie uczulają i nawet po długotrwałym ich stosowaniu nie zostają ślady czy wysypka w miejscu aplikacji.

Magnetum Arthro


Jak działają plastry Magnetum Arthro?

Plaster Magnetum Arthro umieszcza się w miejscu bólu. Po aplikacji aktywują się magnesy znajdujące się w plastrze, które regularnie, co trzy godziny, wysyłają impulsy pola magnetycznego o niskiej częstotliwości. Magnesy rozluźniają mięśnie i oddziałują na zniszczone tkanki. Stany zapalne znikają, poprawia się za to przepływ krwi, dzięki czemu komórki otrzymują odpowiednią ilość składników odżywczych. To wszystko przyspiesza regenerację tkanek – uszkodzenia stawów cofają się.

magnetum arthro działąnie efekty

Ważną częścią magnetoterapii jest stymulacja organizmu, by produkował więcej kolagenu. Kolagen jest potrzebny do odbudowy chrząstki, a stosując Magnetum Arthro można szybko uzupełnić niedobory tego ważnego składnika. Tkanka odzyskuje swoją elastyczność, jest wytrzymalsza na urazy i lepiej chroniona przed zwapnieniem.

Magnetum Arthro Efekty


Efekty stosowania plastrów Magnetum Arthro:


Lista składników:

 • ból znika po około 10 minutach od nałożenia plastra
 •  po tygodniu nie ma obrzęków
 •  znikają stany zapalne
 • stawy mogą się normalnie ruszać
 •  kolagenu w chrząstce stawowej jest cztery razy więcej
magnetum arthro opinie efekty

Jak aplikować plastry Magnetum Arthro?

Plastry muszą być aplikowane dokładnie tak, jak zaleca to producent. Pojedynczy plaster nakleja się na staw, który sprawia problemy, a dla zwiększenia efektu można nakleić dodatkowe plastry na sąsiednich stawach, tak by wyeliminować także ten ból promieniujący.

Plaster bardzo szybko koi ból, ale nie należy go od razu zdejmować, tylko zostawia się go tak długo na ciele, jak opisane jest to w ulotce. Jeśli po jednej aplikacji ból jeszcze nie zniknął, naklejamy kolejny plaster.

Plastry Magnetum Arthro – jaka jest ich skuteczność?

Reklama obiecuje, że po 30 dniach po bólu stawów nie będzie już śladu. A jak jest naprawdę? Skuteczność plastrów Magnetum Arthro zbadano podczas testów klinicznych, z udziałem 1000 osób cierpiących na chroniczny ból kręgosłupa i stawów.

Testy wykazały, że prawie 95 procent pacjentów rzeczywiście pozbyło się bólu w zalecanym okresie 30 dni stosowania plastrów. Wykazano też, że miesięczna kuracja przyczyniła się do odbudowy zdegenerowanej tkanki łącznej oraz przywrócenia pełnej sprawności uszkodzonych stawów.

Magnetum Arthro Opinie

Jakie są opinie o plastrach Magnetum Arthro? Co Piszą Na Forum

Jest całkiem dużo wpisów na temat plastrów Magnetum Arthro i raczej ciężko znaleźć osoby, które były niezadowolone z ich działania. Co zwykle chwalą klienci w kuracji z tymi plastrami? Najczęściej przewija się argument o bezpiecznym działaniu i bardzo szybkich efektach bez żadnych efektów ubocznych. To kilka przykładowych opinii:

„Jazda rowerem to moja pasja. Jeżdżę bardzo dużo, od dziecka, i niestety nie zawsze robiłem to rozsądnie. Zdarzało się, że mimo urazów i tak wsiadałem na rower, a gdy ból mi zbyt mocno dokuczał, po prostu brałem tabletkę. To zaszkodziło moim kolanom. Po 40-tce ciało przestało być tak sprawne jak za czasów studenckich, kolana nie przestawały boleć mimo robienia sobie dłuższych przerw między treningami. Nie chciałem tracić czasu na mozolną rehabilitację, zależało mi na szybkim powrocie do normy. Plastry Magnetum Arthro umożliwiły mi to w bardzo krótkim czasie.” Tadeusz

„Na emeryturze obiecywałam sobie, że zajmę się wreszcie ogrodem, zacznę chodzić na długie spacery, będę jeździć na wycieczki z wnukami. Początkowo niewiele z moich planów wyszło. Zniszczone stawy, ciągły ból, na nic nie miałam ochoty. Od córki dostałam Magnetum Arthro. Ależ to szybko zadziałało! Nie wierzyłam by ktoś w moim wieku mógł być jeszcze tak sprawny.” Jadwiga

Magnetum Arthro Cena


Ile kosztują plastry magnetum arthro?


Cena za komplet plastrów to 137 zł, ale to cena promocyjna, tylko dla klientów, którzy dzisiaj złożą swoje zamówienie.

Magnetum Arthro cena ile kosztuje

Gdzie Kupić Magnetum Arthro?  Apteka, Allegro, Ceneo, Producent

Tylko na stronie producenta można kupić oryginalne plastry. Zamówienie realizowane jest telefonicznie – numer telefonu podaje się w krótkim formularzu zgłoszenia online.

Zostaw Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked

 1. Dzialanie plastrów wydaje sie do konca nie zrozumiale wiele ludzi nie wie na jakiej zasadzie dzialaja pola magnetyczne i jak skutecznie moga pomóc w takich problemach jak wlasnie bole i tym podobne schorzenia, gdzie normalne tabletki nie daja rady tam wlasnie plastry magnetum arthro powinny przejąć kontrole

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}