.st0{fill:#FFFFFF;}

Friocard – cena, opinie, gdzie kupić, apteka, forum, skutki uboczne 

Utrzymywanie optymalnego poziomu ciśnienia krwi jest konieczne dla zachowania dobrego stanu zdrowia – pisze producent suplementu Friocard. Wielu specjalistów i lekarzy także zwraca szczególną uwagę na odpowiedni poziom ciśnienie tętniczego krwi u pacjentów z różnego rodzaju dolegliwościami. W poniższym artykule przyglądamy się jak zbyt wysoki poziom ciśnienia krwi wpływa na stan naszego organizmu oraz sprawdzamy czy rekomendowany preparat Friocard rzeczywiście działa. Zapraszamy także na www.Friocard.pl

Co to jest Friocard?

Friocard to kapsułki, które zostały opracowane po to by wspomagać utrzymywanie ciśnienia tętniczego krwi na optymalnym poziomie – zwłaszcza w czasie, gdy jesteśmy narażeni na działanie wysokich temperatur – podkreśla producent.

Tabletki opracowano na bazie naturalnych składników. Dobrano je tek by wyrównywanie ciśnienie tętniczego krwi w naszym organizmie postępowało łagodnie, tzn. bez gwałtownych zmian.

friocard opakowanie

Na stronie producenta przeczytamy, że w okresie kiedy temperatura powietrza jest wysoka jesteśmy narażeni na różnego rodzaju dolegliwości – bóle głowy, zmęczenie, duszności, zawroty głowy, nudności i wiele innych. W związku z tym opracował kapsułki Friocard tak by zapobiegać występowaniu powyższych dolegliwości. Podkreśla także, że nie tylko w okresie letnim powinniśmy dbać o utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi ale cały rok, ponieważ zbyt wysokie ciśnienie krwi może prowadzić do wielu chorób układu sercowo – naczyniowego, m.in. zawałów mięśnia sercowego, udarów  – dlatego rekomenduje regularne zażywanie tabletek Friocard.

Dla kogo Friocard?

Producent rekomenduje stosowanie tabletek Friocard tym, który cierpią na różnego rodzaju dolegliwości sercowo – naczyniowe i dodatkowo odczuwają:

 • Bóle głowy
 • Pulsowanie w głowie
 • Ogólną drażliwość
 • Problemy ze snem
 • Duszności
 • Zawroty głowy
 • Zmęczenie
 • Osłabienie organizmu
 • Ospałość
 • Zaburzenia widzenia

I przy tym wszystkim występują u nich problemy z nadciśnieniem

Nieleczone nadciśnienie zwiększa ryzyko występowania takich chorób jak: miażdżyca, zawał mięśnia sercowego, udar, niewydolność serca, uszkodzenie nerek, a nawet do ślepoty. O czym dokłądnie pisaliśmy w artykule poświeconym nadciśnieniu tętniczemu krwi

W związku z tym tak ważne jest szybkie reagowanie gdy ciśnienie krwi nie mieści się w normach. Warto sięgnąć po kapsułki, które maja na celu jego obniżenie.

Sprawdź też Corsanum – kapsułki o których pisaliśmy już wcześniej.

Chorowanie na nadciśnienie tętnicze podnosi ryzyko zgonu z powodu chorób naczyniowych.

Co zyskam biorąc Friocard?

Dzięki kapsułkom Friocard przepływ krwi do mózgu ma się poprawić, ciśnienie krwi powinno zostać w sposób łagodny przywrócone do normy. Dodatkowo powyższe efekty mają przyczynić się do odciążenia serca i całego układu krwionośnego oraz oddechowego.

Ponadto atutem regularnego przyjmowania tych kapsułek ma być eliminacja takich dolegliwości jak: duszności, kłucie w klatce piersiowej, bóle i zawroty głowy.

Składniki zawarte w tym suplemencie powinny korzystnie wpłynąć na funkcjonowanie naszego mózgu i poprawić pamięć i koncentrację. Jak podaje producent poprawiają jakość snu przez co w ciągu dnia zyskujemy więcej energii do działania. Czytamy także, że pozytywnie wpływają na poprawę libido.

Friocard – ulotka

Zaznaczyliśmy wcześniej, że składniki Friocard są w 100 % pochodzenia naturalnego i roślinnego, które mają regulować poziom naszego ciśnienia tętniczego krwi.

Friocard składa się z:

Głóg dwuszyjkowy – odpowiada za obniżenie ciśnienia tętniczego krwi. Dodatkowo niweluje pojawiającą się drażliwość i zmęczenie. Ponadto głóg ma także zredukować częstotliwość występowania arytmii

Melisa lekarska – w głównej mierze ma poprawiać pracę układu sercowo – naczyniowego, a dodatkowo korzystnie wpływa na funkcje układu oddechowego i łagodzi różnego rodzaju dolegliwości

Friocard – cena, opinie, gdzie kupić, apteka, forum, skutki uboczne 1

Czosnek – odpowiedzialny za wzmocnienie ścian żył i tętnic oraz naczyń krwionośnych, często używany w preparatch na nadciśnienie, mamy go takzę w ultra cardio plus Odkryto jego właściwości związane z zapobieganiem powstawania skrzepów oraz zapychania się żył i naczyń krwionośnych. Czosnek wpływa też na obniżenie ciśnienia krwi.

Witamina B6 – znana od dawna ze swoich właściwości odpowiada za łagodzenie i kojenie układu nerwowego, poprawia przepływ krwi do mózgu i  rozszerza naczynia krwionośne.

Czy Friocard jest bezpieczny?

Na stronie producenta czytamy, że wszystkie składniki są naturalne przez co bezpieczne dla zdrowia. Nie ma żadnej informacji na temat tego aby stosowanie Friocard wywoływało jakieś skutki uboczne, nie ma także przeciwskazań do stosowania kapsułek.

Polecamy jednak zawsze czytać ulotkę jaka zamieszczona jest wraz z produktem.

Badania kliniczne  a skuteczność Friocard

Friocard tak samo jak wiele innych tabletek mających normalizować ciśnienie tętnicze krwi musi przejść badania kliniczne, które sprawdzają jego bezpieczeństwo i skuteczność.

W związku z tym przedstawiamy jak w badaniach klinicznych wypadł Friocard.

Czas trwania badań obejmował okres 4 miesięcy (2 miesiące w trakcie kuracji i 2 miesiące po jej zakończeniu). W badaniach udział wzięło 2344 osób. Wyniki są następujące:

Friocard – cena, opinie, gdzie kupić, apteka, forum, skutki uboczne 2
 • Ciśnienie tętnicze krwi u 87 % badanych już po pierwszym miesiącu wróciło do normy
  • Badani w 92 % przestali odczuwać dolegliwości w okresie upałów, wysokich temperatur

  • Aż u 96 % badanych poprawiło się samopoczucie

  Przedstawione na stronie producenta wyniki potwierdzają skuteczność Friocard.

  Stosowanie Friocard

  Kapsułki Friocard przyjmujemy zgodnie z zaleceniami producenta, czyli przyjmujemy 1 kapsułkę 2 razy w ciągu dnia.

  Po zakończeniu kuracji, dla utrzymania jej efektów, należy ją powtórzyć po około 2 lub 3 miesiącach.

  Producent podkreśla także, że aby przyspieszyć działanie i zwiększyć efektywność Friocard musimy wprowadzić zmiany w stylu życia. Konieczne jest wprowadzenie zdrowej, zbilansowanej diety oraz zażywanie odpowiednich witamin. Powinniśmy także zrezygnować ze spożywania alkoholu i tłustych potraw.

  Friocard – ile kosztuje opakowanie?

  Aby poznać cenę produktu Friocard sprawdziliśmy stronę producenta.

  Aktualnie trwa tam promocja. Cena kapsułek obniżona jest o 50 %. Obecnie za jedno opakowanie zapłacimy 179 zł zamiast 358 zł.

  Warto przemyśleć zakup, ponieważ nie wiadomo jak długo promocja będzie aż tak wysoka.

  Friocard – apteka, allegro?

  Wielu z nas będzie szukało Friocard w aptece lub na allegro nie wiadomo tylko z jakim skutkiem. Aktualnie producent nie prowadzi dystrybucji tabletek do aptek. A kupując je w innym miejscu niż zalecane przez twórcę nie daje gwarancji na zakupiony produkt. Patrząc obiektywnie promocje oferowane przez dystrybutora pojawiają się często i są bardzo korzystne. Niekoniecznie taką cenę znajdziemy na allegro.

  friocard gdzie kupić

  Gdzie kupić oryginalny Friocard?

  Producent podaje, że aktualnie jedynym miejscem gdzie można nabyć oryginalny produkt Friocart jest jego oficjalna strona sprzedażowa. Oznacza to, że kapsułki można kupić jedynie za pośrednictwem jego strony internetowej. Link poniżej:

  Zakupu dokonasz wypełniając krótki formularz na stronie sprzedającego.

  Friocard – opinie o tabletkach

  Szukając opinii na temat Friocard sprawdziliśmy fora internetowe oraz oficjalną stronę producenta. Znaleźliśmy wiele pozytywnych komentarzy na temat kapsułek, oto niektóre z nich:

  Zawsze gdy za oknem robi się ciepło i temperatura powietrza wzrasta zaczynam odczuwać wiele różnorodnych dolegliwości. Często miewam bóle głowy takie pulsujące i wraz z tym moje serce bije szybciej, tak niemiarowo. Zawsze wtedy jestem bardziej nerwowa, bo nie wiem skąd tak naprawdę biorą się te dolegliwości. Wcześnie próbowałam różnych tabletek, ale bez większego efektu. Jak natknęłam się na Friocard, który polecany jest zwłaszcza w upalne dni dla sercowców to kupiłam. Już po jednym opakowaniu widziałam znaczną różnicę. Ustąpiły duszności i kołatania serca. Bardzo polecam. Dzięki tym tabletkom przetrwałam upały.

  Basia, 52 lata

  Kupiłam Friocard po wizycie u internisty. Zawsze myślałem, że moje dolegliwości w okresie letnim związane są po prostu z wiekiem. Nic bardziej mylnego. Zganiałem wszystko na te upały, na zbyt długie spacery do czasu aż zemdlałem. Dobrze, że znalazł mnie sąsiad, który miał podobne problemy z ciśnieniem jak ja. Polecił mi Friocard. Od kiedy je biorę czuję, że mam więcej energii, upały aż tak bardzo mnie nie męczą, mogę sobie pozwolić na ulubione spacery do parku od kiedy biorę te tabletki regularnie. Zaraz zaczynam drugie opakowanie.

  Staszek, 59 lat

  Problemy sercowo – naczyniowe są wpisane w moją rodzinę od pokoleń. Mam znajomą pielęgniarkę, która zaobserwowała u mnie pierwsze objawy mogące świadczyć o nadciśnieniu. Przestraszyłam się i zaczęłam szperać w internecie. Natknęłam się na Friocard, który idealnie pasował do moich dolegliwości. Kupiłam, stosuję i jestem bardzo zadowolona, bo rzeczywiście działa! Po około 2 tygodniach zaczęłam czuć już poprawę. Postępuję zgodnie z zaleceniami producenta i niedługo zaczynam drugą kurację dla długotrwałego efektu.

  Monika, 43 lata

  Zostaw Komentarz

  Your email address will not be published. Required fields are marked

  {"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}