.st0{fill:#FFFFFF;}

Desir Eternel Perfumy Z Feromonami – Cena, Gdzie Kupić, Składniki, Allegro, Ceneo, Producent ? Jak Działają, Opinie, Forum 

Z perfum z feromonami Desir Eternel korzystać mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni, choć oczywiście każda płeć ma swój własny, dedykowany zapach. Są to perfumy o unikalnych właściwościach – w ich składzie są feromony, czyli chemiczne substancje przesyłające do podświadomości innych osób ważne informacje.

To dzięki feromonom niektóre osoby są bardzo pewne siebie, świetnie czują się w towarzystwie, odnoszą sukcesy zawodowe, mają wielkie powodzenie u płci przeciwnej. Czy feromony zamknięte w perfumach Desir Eternel też mają takie działanie? Dlaczego warto po ten zapach sięgnąć?

Dla kogo są Desir Eternel? Kiedy można z nich korzystać?

Desir Eternel to tak naprawdę dwa rodzaje perfum, bo jedne, Desir Eternel Femme, są skierowane dla kobiet, a drugie, Desir Eternel Homme, są perfumami dla mężczyzn. Mają one różne zapachy, ale i inny skład feromonów, tak by zapewnić perfumom idealne, dostosowane do potrzeb działanie.

desir eternel homme, femme

Obie wersje Desir Eternel, żeńska i męska, mają jednak podobny cel – chodzi przede wszystkim o wzbudzenie zainteresowania i pożądania u płci przeciwnej. Feromony, które są odpowiedzialne za to działanie, są substancjami całkowicie naturalnymi i niegroźnymi – produkują je ludzie i zwierzęta, dzięki perfumom Desir Eternel po prostu zwiększa się ich stężenie. Nie ma tu żadnych przeciwwskazań co do stosowania, można używać perfum aby podkreślić swoje największe atuty, jak i po to, by dodać sobie pewności siebie i zmienić wizerunek w oczach płci przeciwnej.

Kiedy widać efekty stosowania Desir Eternel?

Działanie Desir Eternel jest odczuwalne po każdej aplikacji perfum. Mają one tak opracowany skład, by zwiększać wydzielanie feromonów, i efekt ten nie słabnie mimo codziennego używania perfum. Desir Eternel są skuteczne od pierwszej chwili i można z nich korzystać przez długie miesiące jeśli tylko jest to potrzebne. Feromony działają przez co najmniej kilka godzin od momentu spryskania nimi swojej skóry.

Jakich opinii o Desir Eternel udzielają klienci?

„Kiedy skończył się mój wieloletni związek miałam nadzieję, że w niedługim czasie poznam kogoś nowego, ale nic takiego się nie działo. Mało kto zapraszał mnie na randki, w ogóle jak bym się stała niewidzialna ze względu na mój wiek. Desir Eternel Femme kupiłam bez przekonania. Po jednym dniu zupełnie zmieniłam zdanie. Odzyskałam wigor, a nastrój poprawił mi się jeszcze bardziej gdy zobaczyłam jak reagują na mnie faceci. To niewiarygodne, ale nagle okazało się że mam szalone powodzenie! I to tylko dzięki tym feromonom.” Małgorzata

„Nie bardzo mi szło z facetami, głównie przez moją nieśmiałość i wycofanie. Miałam też straszne kompleksy z powodu swojego wyglądu, ale jak się okazało, brak oszałamiającej urody wcale nie musi być przeszkodą. Swoje powodzenie zawdzięczam Desir Eternel Femme. Odkąd mam te perfumy, ciężko się oprzeć moim wdziękom, mężczyźni zagadują mnie częściej niż moje dużo ładniejsze koleżanki.” Patrycja

„Podrywanie dziewczyn na perfumy? Wydawało mi się to ściemą, ale tak wielu facetów pisało pozytywnie o feromonach, że dałem się namówić. Wypróbowałem Desir Eternel Homme i wiem, że nie ma w tym żadnego oszustwa. Perfumy działają, kobiety same szukają mojego wzroku, zaczepiają mnie, od razu dają się namówić na spotkanie. Nie ma co zwlekać, trzeba od razu zamawiać, bo naprawdę warto.” Jurek

„Nie miałem szczęścia do kobiet. Czego bym nie próbował to zawodziło, ale gdy poczytałem trochę o feromonach to pomyślałem że coś w tym musi być. Muszę powiedzieć, że Desir Eternel Homme przerosło moje oczekiwania jeśli chodzi o efekty. Kobiety zaczęły się mną interesować, a mnie rozmowy z nimi już tak nie stresowały. Po prostu, nagle stałem się dla nich mega interesujący.” Janusz

Jak działają feromony?

Feromony to lotne związki chemiczne. Odbierane są przez narząd lemieszowy w nosie. Nie tyle pachną, co tworzą pewną specyficzną aurę wokół danej osoby, co z kolei wpływa na emocje, reakcje oraz pożądanie innych osób będących w jej towarzystwie. Ten mechanizm działania został naukowo potwierdzony i wiadomo też, że nie każdy człowiek wydziela naturalnie feromony albo ich stężenie jest dość małe, przez co nie mają one aż tak wielkiej mocy. Są również kobiety oraz mężczyźni, których organizmy wysyłają bardzo silne sygnały chemiczne, co tłumaczy właśnie ich wielkie powodzenie.

Desir Eternel Perfumy Z Feromonami - Cena, Gdzie Kupić, Składniki, Allegro, Ceneo, Producent ? Jak Działają, Opinie, Forum 1

Co stoi za skutecznością Desir Eternel? Składniki

W Desir Eternel jest kilka typów feromonów, dopasowanych do konkretnej płci. Po użyciu perfum feromony trafiają do podwzgórza i pod ich wpływem ktoś nagle zaczyna się bardziej podobać, chcemy z nim nawiązać kontakt i wejść w bliższe relacje. Do tej pory nie miało się szczęścia w seksie i miłości? Desir Eternel obiecuje to zmienić, bo niezależnie kim jest ta druga osoba, nie ma ona wpływu na emocje, jakie wywoła w nich obecność feromonów – feromony silnie wpływają na podświadomość.

Jak używać Desir Eternel by osiągnąć najlepsze efekty?

Feromony są ukryte w mieszance zapachowej perfum Desir Eternel. Nie trzeba ich używać w dużych ilościach, mają one naprawdę mocne stężenie i już niewielka ilość da spodziewane efekty. Perfumy Desir Eternel aplikuje się na skórę czystą i suchą, posmarowaną jedynie bezwonnym kremem, który pomoże zachować atrakcyjny zapach na dłużej. Spryskać można dowolną część ciała, ale najlepiej używać Desir Eternel na szyję, nadgarstki i dekolt.

Których feromonów użyto w Desir Eternel Femme? Wersja dla kobiet

desir eternel femme feromony dla kobiet

Desir Eternel Femme to żeńska odmiana perfum z feromonami. Mają one przyjemny, świeży zapach, a wykorzystane feromony to kopulina oraz estratetraenol. Dzięki kopulinie atrakcyjność fizyczna kobiety nie ma aż tak wielkiego znaczenia, bo i tak będzie ona odbierana przez mężczyznę jako bardzo pociągająca i pełna seksapilu.

Kopulina informuje o aktywności, dobrym zdrowiu, gotowości do seksu. Kopulina ułatwia stworzenie przyjemnej atmosfery, podnosi pożądanie mężczyzny i wprowadza go w pozytywny nastrój. Jest to też feromon, który przydaje się w różnych sytuacjach towarzyskich i zawodowych.

Estratetraenol to feromon silnie związany z kobiecością. Im jest go więcej, tym bardziej pociągająca wydaje się kobieta. Na mężczyzn estratetraenol działa wyjątkowo mocno, są oni pod dużym urokiem kobiety, budzi się w nich nie tylko pożądanie, ale też chęć opiekowania się kobietą.

Co dają perfumy Desir Eternel Femme? Jakich efektów można się spodziewać?

Zapachy bardzo pobudzają zmysły i mogą zadecydować o tym, czy ktoś się nam podoba. Jeśli w perfumach są dodatkowo feromony, siła zapachu jest jeszcze większa. Desir Eternel Femme to unikalna mieszanka świeżych, kuszących tonów z feromonami, które są odbierane poza naszą świadomością. Mężczyzna, który je odbiera, jest bardziej pobudzony, odczuwa silną namiętność, chce się zbliżyć do kobiety i ma większą potrzebę bliskości.

Desir Eternel Femme to jednak nie tylko miłosne sukcesy. Wpływ feromonów w DesirEternel jest znacznie szerszy – kobieta staje się odważniejsza, bardziej świadoma swoich atutów, co bardzo jej pomaga w kontaktach z innymi osobami oraz na płaszczyźnie zawodowej. Dzięki feromonom kobieta jest odbierana z większą sympatią, umie zdobywać zaufanie ludzi oraz cieszy się ich uznaniem.

Jakie feromony odpowiadają za działanie Desir Eternel Homme? Wersję dla mężczyzn

Desir Eternel Perfumy Z Feromonami - Cena, Gdzie Kupić, Składniki, Allegro, Ceneo, Producent ? Jak Działają, Opinie, Forum 2

Męska wersja perfum to Desir Eternel Homme. Jest to zapach nieco cięższy, bardziej zdecydowany, i nasycony unikalną mieszanką czterech feromonów. Jest tu androstenon, bardzo męski feromon, świadczący o dominacji, a ponieważ w dużych ilościach może wywoływać negatywne emocje, został przełamany androstenonem, czyli feromonem, który działa uspokajająco na kobiety, pomaga im się odprężyć i zaufać mężczyźnie.

Androstadienon to feromon o sile, ale i stonowanym, męskim usposobieniu. Pachnący tym feromonem mężczyzna jest odbierany przez kobiety jako pewny siebie, świadomy i zdecydowany, co pozwala mu z większą łatwością skrócić dystans i zachęcić do intymniejszych zachowań. W Desir Eternel Homme jest jeszcze androstenol, pod wpływem którego kobiety są bardziej otwarte na znajomość z mężczyzną i oceniają go znacznie lepiej niż pozostałych konkurentów.

Działanie i efekty Desir Eternel Homme

Mężczyzna wydzielający dużo męskich feromonów łatwiej nawiązuje kontakty z kobietami. Desir Eternel sprawia, że mężczyzna staje się bardziej męski, atrakcyjny, przystojny i godny zaufania. Za tak pochlebną ocenę odpowiadają właśnie feromony, które wychwycone przez narząd lemieszowy wysyłają impulsy do podwzgórza, a emocje powstałe w ten sposób są niemożliwe do opanowania. Reakcje kobiet na ten zapach są instynktowne i jak pokazały badania, kiedy są one wystawione na działanie feromonów, zawsze wybierają mężczyzn, którzy wydzielają tych substancji najwięcej.

Gdzie sprzedawane są perfumy Desir Eternel? Strona Producenta

Perfumy Desir Eternel zawierające feromony są dostępne wyłącznie w sprzedaży online. Nie ma ich w popularnych drogeriach ani innych sklepach stacjonarnych. Zalecaną opcją jest zakup Desir Eternel w oficjalnym sklepie, bo to jedyne miejsce dające gwarancję autentyczności perfum oraz wysokiej zawartości feromonów w każdej buteleczce produktu.

Strona Producentawww.DesirEternel.pl
Cena139zł
Cechy Dodatkowe Naturalny, wzbogacony feromonami
Wielkość Opakowania50ml
DostępnośćTak – producent

Do złożenia zamówienia na Desir Eternel służy formularz online na stronie sprzedażowej producenta. Zaznacza się w nim, czy mają to być żeńskie, czy męskie perfumy, następnie wybiera się pakiet cenowy oraz podaje dane do wysyłki. Można zapłacić za Desir Eternel od razu z góry albo wybrać opcję płatności przy odbiorze. Paczka jest od razu szykowana do wysyłki, więc powinna być na miejscu u klienta w przeciągu dwóch, trzech dni. Przesyłka ma dyskretne opakowanie, tak by nikt nie wiedział, co ona zawiera.

Desir Eternel Cena

Desir Eternel Perfumy Z Feromonami - Cena, Gdzie Kupić, Składniki, Allegro, Ceneo, Producent ? Jak Działają, Opinie, Forum 3

Ile płaci się za opakowanie perfum Desir Eternel? Cena perfum jest uzależniona od wyboru pakietu. Jeśli kupi się tylko jedno opakowanie Desir Eternel, to kosztuje ono 139 zł i do tego jeszcze opłata za kuriera. Większe pakiety mają darmową dostawę. Pakiet dwóch opakowań kosztuje 260 zł, co daje oszczędność 6 procent. Przy pakiecie trzech opakowań rabat sięga aż 25 procent, ponieważ całość kosztuje tylko 417 zł, a czwarte opakowanie Desir Eternel jest dokładane do zamówienia za darmo.

Ceny są identyczne dla Desir Eternel Femme i Desir Eternel Homme. Przy składaniu zamówienia na perfumy z feromonami można jeszcze kupić w pakiecie po promocyjnej cenie dodatkowe produkty od tego samego producenta.

Jaki jest skład desir eternel?

Są to naturalne perfumy z dodatkiem feromonów opisanych w artykule

Kiedy zauważysz pierwsze efekty stosowania ?

Efekty widoczne są po pierwszym zastosowaniu perfum na skóre

Jaka jest pojemność pefrumów z feromonami ?

Buteleczka zawiera 50ml

Jak stosować desir eternel ?

spryskujemy przeguby, szyję, klatkę piersiową i pozwalamy wchłonąć

Ile kosztuje buteleczka fermonów?

Pojedyńcze opakowanie to koszt 139zł

Zostaw Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}