• Home  / 
  • Odchudzanie
  •  /  Bioxyn ➧ Historia Ani ➧ Recenzja, Efekty, Opinie po Miesięcznym Stosowaniu

Schudnij Już Dzisiaj i Ciesz Się Sylwetką Cały Rok ✈ SPRAWDŹ TERAZ »

Bioxyn ➧ Historia Ani ➧ Recenzja, Efekty, Opinie po Miesięcznym Stosowaniu

Chyba nie ma dziewczyny, która nie próbowała choć raz schudnąć tu i ówdzie. I pewnie równie trudno wskazać taką, której udało się to już za pierwszym podejściem.

Odchudzanie to prawdziwy koszmar, sama go doświadczyłam, obiecując sobie solennie z każdym nowym rokiem, że teraz to już na pewno.

Co mogę powiedzieć dzisiaj? Oto jak wyglądała moja walka z nadwagą.

Od jutra się odchudzam!


Bioxyn

bioxyn na odchudzanie

Nie zliczę, ile razy kładłam się spać z podobnym postanowieniem. I założę się, że taką deklarację złożyła kiedyś każda z was. To klasyka z listy noworocznych postanowień albo efekt paniki, gdy zaczyna się przygotowania do wakacji.

 Po czym zapał do odchudzania mija równie szybko, jak się pokazał, aż nadchodzi kolejna przełomowa chwila i kolejne postanowienie, by wreszcie wziąć się za siebie. I tak w kółko.

Nie martwcie się, nie jesteście same. Miałam dokładnie te same problemy, wystarczy spojrzeć na moje zdjęcia.

Bioxyn – preparat na odchudzanie

 Schudnąć próbuję już od kilku lat. Czego to ja nie próbowałam! Ilekroć natrafiałam na jakiś cudowny środek, byłam pełna nadziei, ale niestety, kończyło się to zawsze mniejszą bądź większą klapą.

 Żaden środek na odchudzanie nie okazał się na tyle skuteczny, by sięgnąć po niego ponownie i polecić go innym osobom.

Ostatnim na liście był Bioxyn. Poleciła mi go koleżanka, zachwycona, jak szybko udało się jej schudnąć, i to bez większego trudu.

Zachęcona jej opowieściami poszłam do apteki i tu spotkało mnie pierwsze rozczarowanie – Bioxynu nie można nabyć u farmaceuty. Został więc internet. Jako że nie mam zaufania do serwisów aukcyjnych, pozostała strona internetowa producenta

Bioxyn kosztował mnie ponad 130 złotych, no ale skoro to taki świetny produkt, to nie ma co oszczędzać. Zaryzykowałam, tabletki przyszły i zaczęła się nowa kuracja odchudzająca.

Bioxyn – skład tabletek

  • Głównym składnikiem jest szafran, którego właściwości odchudzające znane są w medycynie naturalnej od wielu wieków – przyznacie, brzmi to bardzo zachęcająco. 
  • Dodatkowym składnikiem jest imbir, który uruchamia proces termogenezy, dzięki czemu organizm szybciej spala nagromadzone w tkankach tłuszcze. 
  • Przez kolejne 30 dni sumiennie łykałam tabletki, wyobrażając sobie w duchu, jaki zachwyt wzbudzi moja piękna sylwetka na plaży już za kilka tygodni. Naprawdę w to wierzyłam.

Bioxyn – jakie efekty?

 Na ulotce jest napisane, że Bioxyn pomoże zgubić nadwagę w przeciągu 30 dni. Suplement przyspiesza metabolizm, jest też pomocny przy likwidacji cellulitu.

 Miesiąc minął, przyszła więc pora na ocenę efektów. Jeśli byłoby dobrze, zamierzałam kontynuować kurację. Oczywiście, jestem realistką i wiem, że magiczne pigułki istnieją tylko w bajkach, niemniej jakaś poprawa powinna być widoczna.

Niestety, moje rozczarowanie było więcej niż gorzkie. To, co obiecywał producent, nijak się miało do brutalnej rzeczywistości.

African Mango na odchudzanie

Jest to suplement stworzony na bazie afrykańskiego mango. Produkuje się go z pestek tego owocu, bo jak się okazuje, właśnie w pestkach jest mnóstwo substancji przyspieszających spalanie tłuszczu.

Nie bez powodu mango zaliczane jest do kategorii superfoods – w cenie są jego właściwości odchudzające i detoksykacyjne.

Dlaczego właśnie ten produkt tak mnie urzekł?

 African Mango ma same naturalne składniki, co oznacza, że nawet jeśli nie przyniesie pożądanych efektów, to przynajmniej nie zaszkodzi zdrowiu. A choć ja strasznie chcę schudnąć, to jednak nie kosztem własnego zdrowia, dlatego sięgam jedynie po metody bezpieczne.

African Mango – najlepszy produkt na odchudzanie!

Co tu dużo mówić, African Mango to najlepszy suplement odchudzający, jaki w życiu stosowałam.

 A mam porównanie, bo takich produktów przewinęło się przez moje ręce przynajmniej kilkanaście.

Wreszcie znalazłam środek, który pomógł mi zgubić nadwagę, i co równie ważne, nie doprowadził mnie do bankructwa.

W African Mango jest aż 60 tabletek, co oznacza, że jedno opakowanie może wystarczyć nawet na dwa miesiące kuracji – dziennie bierze się jedną albo dwie kapsułki.

Podczas tej kuracji nawet nie musiałam wchodzić na wagę, po prostu widziałam i czułam, że lecę z wagi. Nie odbijało się to jednak negatywnie na moim samopoczuciu, nie zanotowałam też żadnych efektów ubocznych.

Po zakończeniu kuracji bałam się trochę o efekt jojo, ale nic takiego nie miało miejsca. Doprawdy, do tej pory nie mogę uwierzyć, że udało mi się kupić tak skuteczny suplement.

African Mango odmienił moje życie. Wystarczył miesiąc, żebym schudła 10 kilogramów. Jeszcze nigdy taka sztuka mi się nie udała. Wyglądam dużo, dużo lepiej.

Ten sukces zachęcił mnie do dalszej pracy, bardziej dbam o siebie i nie dręczą mnie już kompleksy. Wprawdzie nie osiągnęłam jeszcze stanu idealnego, ale wydaje mi się to tylko kwestią czasu.

Zamawiam kolejne opakowania African Mango i jestem pewna, że w wakacje będę już mogła pochwalić się rozmiarem 36, a może nawet niższym.

Leave a comment: