.st0{fill:#FFFFFF;}

Audio Repair maxi Na Szumy Uszne, Opinie Na Forum, Skład, Działanie, Cena -Gdzie Kupić 

Audio Repair maxi to preparat na szumy uszne i problemy ze słuchem ( oficjalna strona  ) o którym będzie  dzisiejszy artykuł, zanim to jednak nastąpi przyjżyjmy się bliżej problemowi w którym ma właśnie pomagać ten preparat.

Szumy w uszach to wyjątkowo nieprzyjemna dolegliwość – przeszkadza podczas snu, zwiększa rozdrażnienie, bardzo negatywnie wpływa na koncentrację. Skarżą się na tę przypadłość osoby w każdym wieku, ale niewiele się mówi o tym, jak sobie z nieprzyjemnymi szumami radzić. Czy jedynym rozwiązaniem na pogorszający się słuch jest aparat? Niekoniecznie. Naukowcy proponują Audio Repair maxi – co to takiego i czy naprawdę działa?

Szumy uszne – przyczyny

Pod pojęciem „szumy uszne” kryją się wszystkie nieprzyjemne dźwięki odczuwane przez aparat słuchowy. Dźwięki te nie są niesłyszalne przez inne osoby będące w tym samym otoczeniu – irytujące szumy są po prostu reakcją organizmu na przeróżne zaburzenia. Niemal każdy człowiek choć raz w życiu odczuwał owo nieprzyjemne dzwonienie albo piszczenie w uszach, jednak u niektórych osób takie epizody są bardzo częste i trwają długo.

Skąd się to bierze? Według specjalistów, przyczyną przewlekłych szumów usznych może być:

 • niedosłuch czuciowo-nerwowy
   zaburzenia w obrębie aparatu słuchowego, jak zapalenie ucha czy zalegająca woskowina
 • infekcje- niedosłuch będący skutkiem ubocznym przyjmowanych leków
 •  nadciśnienie tętnicze,
 •  nadczynność tarczycy
 •  predyspozycje genetyczne
 •  przemęczenie- przewlekły stres
 •  zaburzenia psychiczne

Jak można leczyć szumy uszne?

Jeśli szumy w uszach nie są tylko sporadyczne, warto udać się do laryngologa albo audiologa. Według danych, nawet co szósta osoba może cierpieć na taką przypadłość, ale tylko 20 procent chorych korzysta z profesjonalnej pomocy.

 

Szumy uszne nie są jednostką chorobową, dlatego trudno wskazać jeden właściwy sposób radzenia sobie z tym problemem. A nie sposób go ignorować, ponieważ ciągłe dzwonienie w uszach bardzo przeszkadza w codziennym życiu, utrudnia zasypianie i może być nawet przyczyną stanów depresyjnych.

Najczęściej osobom skarżącym się na szumy w uszach polecane są środki uspokajające i pobudzające metabolizm, można też stosować odpowiednie suplementy diety.

Co to jest Audio Repair maxi ?

Audio Repair maxi

Audio Repair maxi to kapsułki do codziennego stosowania. Ich celem jest likwidacja szumów usznych oraz poprawa działania całego układu słuchowego.Audio Repair maxi pomaga też zwalczać zaburzenia, wskutek których pogarsza się słuch. Jest wygodniejszy i dyskretniejszy od aparatu (ma formę łatwych do połknięcia kapsułek), a efekty jego działania mogą być dokładnie takie same.

Dla kogo to preparat? Po Audio Repair maxisięgnąć może każda osoba, która słyszy w uszach denerwujące piszczenie, szumienie, gwizdanie, dzwonienie – czyli dźwięki fantomowe, bo tak nazywa się wszystkie dźwięki odbierane przez aparat słuchowy, które nie są emitowane przez zewnętrzne źródło. Przyda się także osobom, które cierpią na zaburzenia słuchu wywołane hałasem

Przeczytaj także: Sugarept

Audio Repair maxi Skład


Jaki skład ma Audio Repair maxi?

Audio Repair maxi wykorzystuje zdobycze medycyny naturalnej, ale to zupełnie nowoczesna formuła, dzięki której składniki dostarczane są do organizmu w optymalnych dawkach. Lista składników wygląda tak:

Lista składników:

 • Witamin B6 – wspiera układ nerwowy i chroni przed zaburzeniami neurologicznymi, które mogą się przyczynić do pogorszenia słuchu
 • Cynk – ważny dla ludzkiego zdrowia pierwiastek, który chroni trzustkę i reguluje procesem wytwarzania insuliny. Usprawnia krążenie krwi i wzmacnia naczynia krwionośne, także te znajdujące się w uchu wewnętrznym.
 • Magnez – wzmacnia układ krążenia, poprawia koncentrację, usuwa skutki zmęczenia organizmu. Wspiera pracę całego aparatu słuchowego
 • Miłorząb japoński – zwiększa produkcję tlenku azotu, dzięki czemu poprawia się krążenie krwi, a mózg jest lepiej dotleniony. Swoim działaniem sprawia, że szumy uszne coraz słabiej odczuwalne, aż w końcu znikają zupełnie. 
 • Witamina B12 – redukuje stres i zmęczenie, wzmacnia układ nerwowy, poprawia koncentrację i pamięć. Jest też cennym wsparciem dla układu krążenia.

Jak dawkować Audio Repair maxi?


Dawkowanie Audio Repair ogranicza się do jednej kapsułki dziennie. Najlepiej robić to zawsze o tej samej porze, na kwadrans przed posiłkiem. Każdą tabletkę trzeba popić dużą ilością wody.

To, jak długo powinna trwać kuracja, zależy od indywidualnych predyspozycji oraz nasilenia problemu ze słuchem. Według opinii użytkowników Audio Repair maxi, kuracja powinna trwać około dwa miesiące.

Czy Audio Repair może wywoływać efekty uboczne?

Naturalny skład Audio Repair maxi jest bezpieczny, więc ryzyko, że preparat w jakiś sposób zaszkodzi zdrowiu, jest niewielkie. Wszystkie składniki znajdujące się w tabletkach Audio Repair maxi są dobrze znane i nie ma żadnych danych naukowych, by mogły wywoływać niepożądane reakcje.

Niemniej Audio Repair może zaszkodzić osobom, które są uczulone na składniki znajdujące się w kapsułkach, dlatego przy alergiach lepiej nie korzystać z tego preparatu. Audio Repair maxi nie jest też zalecany kobietom w ciąży.

Audio Repair maxi Opinie

Działanie Audio Repair maxi – jakie są opinie?

Szumy uszne nie kojarzą się z jakąś poważną chorobą, ale gdy trwają długo, mogą mieć istotne konsekwencje dla zdrowia. Przede wszystkim chodzi tutaj o zaburzenia snu oraz spadek koncentracji, co odbija się na pracy, codziennych obowiązkach, wypoczynku, a nawet kontaktach z innymi osobami. W konsekwencji problemem staje się już nie tylko sam słuch, ale zaburzenia natury psychicznej.


Osoby będące w podobnej sytuacji często szukają porad na forach internetowych, a tam nazwa Audio Repair maxi pojawia się coraz częściej. Opinie innych użytkowników dość jasno pokazują, że to dobry preparat na szumy uszne oraz inne dolegliwości związane ze słuchem. Audio Repair maxi jest zwykle oceniany pozytywnie, a wśród najczęściej wymienianych zalet można dostrzec:

 • poprawę słuchubrak
 •  odczuwania dźwięków fantomowych
 •  lepszą koncentrację
 • brak stanów lękowych
 •  rozdrażnieniakoniec problemów ze snem


Audio Repair maxi Cena

Ile kosztuje krem Audio Repair maxi?

Audio Repair maxi w normalnej cenie kosztuje 317 zł , w promocji mozna go nabyć w cenie 137zł. Producent raz na jaki czas robi mega promocje gdzie kupisz Audio Repair maxi za jedyne 87 zł - warto sprawdzić nasze najnowsze promocje.

Gdzie można kupić oryginalny Audio Repair maxi?

Jak w przypadku każdego preparatu, który może się pochwalić wysoką skutecznością, tak i Audio Repair maxi doczekał się podróbek, które coraz częściej można spotkać w sprzedaży. Podróbki nie działają oczywiście tak dobrze jak oryginalne kapsułki Audio Repair maxi, dlatego producent rekomenduje zakup preparatu bezpośrednio na jego stronie.

Zachętą do zakupów w tym miejscu jest także przystępna cena – producent często oferuje klientom promocyjne obniżki.

 Przesyłka z Audio Repair maxi powinna dotrzeć do klienta w przeciągu maksymalnie czterech dni roboczych, licząc od dnia złożenia zamówienia. Przesyłka jest darmowa

Podsumowanie – czy warto przyjmować Audio Repair maxi?

Szumy uszne dotykają niemal 15 procent dorosłych osób. Wbrew pozorom, nie dokuczają tylko starszym ludziom i mogą się pojawić już po 20 roku życia. Szumy uszne mogą być odczuwalne tylko z jednej strony albo w obu uszach, a częstotliwość ich pojawiania się jest bardzo różna, w zależności od organizmu. Kiedy szumy zaczynają dokuczać bardzo często i pogarszają jakość życia, należy działać, a Audio Repair maxi jest preparatem, który można w tej sytuacji polecić.

To kapsułki o naturalnym składzie, korzystające z leczniczych właściwości roślin. Mimo codziennego stosowania Audio Repair maxi nie jest szkodliwy dla zdrowia, może za to przynieść bardzo konkretne korzyści. Jak podaje producent preparatu, Audio Repair maxi działa na trzech obszarach:

- usuwa szumy uszne

- poprawia słuch

- poprawia pamięć oraz koncentrację

Skuteczne działanie Audio Repair maxi potwierdzają osoby, które już ten preparat przyjmowały, o czym świadczą pozytywne opinie na jego temat, jakie można przeczytać w internecie.

Zostaw Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}