.st0{fill:#FFFFFF;}

Arthral żel – likwiduje bóle stawowe i kręgosłupa, czy działa, ile kosztuje, jakie ma opinie, czy kupię w aptece? 

Współczesny pęd życia, ciągle to nowe wymagania jakie są nam stawiane – zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym – powodują eksploatację naszego organizmu do maksimum. Producent Arthral żel – innowacyjnego hydrożelu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pędzącego świata tworząc oparty na organicznych związkach produkt, który ma usprawnić zniszczony i zdegradowany aparat ruchu człowieka.

Co to jest Arthral żel i dla kogo jest on przeznaczony?

Zacznijmy od odpowiedzi na pierwsze pytanie – co to jest Arthral żel? Jet to kompozycja naturalnych wyciągów i ekstraktów z organicznych roślin. Produkt jest nowością na Polskim rynku, a już ma grono swoich zwolenników. Dodatkowo, preparat ma już na koncie kilka nagród w kategoriach skuteczności i innowacyjności o czym zapewnia twórca produktu.

arthral żel opakowanie

Oparty o biotechnologiczne formuły hydrożel przenika do uszkodzonych tkanek chrzęstnych, torebek stawowych, krążków miedzykręgowych, więzadeł, stawów regenerując je i odbudowując uszkodzenia.

Dla kogo Arthral żel?

Arthral żel opracowano aby pomóc wszystkim tym, którzy zmagają się z chorobami narządu ruchu oraz chcą odzyskać utraconą na skutek chorób ogólną sprawność fizyczną. Osoby dotknięte osteoporozą, artretyzmem, zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa i stawów, reumatoidalnym zapaleniem stawów, zapaleniem powięzi i więzadeł z całą pewnością mogą sięgnąć po hydrożel aby złagodzić skutki dolegliwości bólowych oraz odzyskać sprawność ruchową.

skutecznośćskuteczny w 97,7%
producentwww.arthral.pl
efektyodczuwalne po pierwszych zabiegach
ulotkaw 100% naturalne składniki pochodzenia roślinnego

Czy Arthral żel działa?

Przeprowadzone w Instytucie w Monachium badania kliniczne i naukowe przez ekspertów zajmujących się leczeniem i badaniem aparatu ruchu człowieka potwierdzają, że Arthral żel jest skuteczny w swoim działaniu.

Niezależnie od przyczyny powstania urazów i uszkodzeń w stawach Arthral przenika przez skórę właściwą i dostaje się do uszkodzonych tkanek, więzadeł, stawów. Jego aktywne składniki mają natychmiast wpływać na regenerację zdewastowanych struktur stawowych. Preparat pomaga także organizmowi w produkcji płynu maziowego znajdującego się w obrębie każdego stawu, ponieważ to jego nieodpowiednia ilość często jest przyczyną powstawania wielu schorzeń i urazów. Odpowiednia ilość płynu maziowego w stawach niweluje ryzyko kontuzji i pomaga utrzymać prawidłowe funkcjonowanie całego aparatu ruchu człowieka.

Czy Arthral żel jest skuteczny?

Jak wcześniej wspominaliśmy – badania naukowe potwierdziły skuteczność Arthral żel. Jak to wygląda jeśli chodzi o efekty jakich możemy spodziewać się podczas jego stosowania. Poniżej przedstawiamy wyniki przeprowadzonych badań, w których udział wzięło 2772 osoby.

Wyniki badań na jakie powołuje się producent przedstawiają się następująco:

98% osób stosujących Arthral żel po pierwszym tygodniu stosowania wyeliminowało ból chroniczny i reumatoidalny

97,7% użytkowników zaobserwowało, że opuchlizna i obrzęk stawów oraz stan zapalny zostały zredukowane już po 2 tygodniach stosowania żelu

95% badanych w 3 tygodniu stosowania całkowicie wyeliminowało zaczerwienienie wokół stawów

98,9% uczestników badania podaje, że odzyskało dawną sprawność ruchową już po 4 tygodniach regularnego stosowania kuracji Arthral żelem

Skąd tak wysoka skuteczność Arthral żel?

arthral skuteczność

Jak czytamy na stronie producenta Arthral żel tak wysoką skuteczność oddziaływania zawdzięcza unikatowej kombinacji roślin organicznych, które tak wpływają na organizm człowieka aby zapewnić jego prawidłowe funkcjonowanie. Żel dba też o właściwe nawilżenie wewnątrz stawów.

Jeśli większość chorób zwyrodnieniowych stawów wywołuje nasz układ autoimmunologiczny to producent postanowił właśnie w powyższy sposób wpłynąć na niego aby zapobiegać dalszej degradacji organizmu.

Jak Arthral żel działa na reumatoidalne zapalenie stawów (RZS)?

Arthral żel wg producenta z powodzeniem można stosować przy RZS, ponieważ preparat zapobiega produkcji przeciwciał, które niszczą komórki organizmu po tym jak układ odpornościowy rozpoznaje je jako niebezpieczne. Dodatkowo przy reumatoidalnym zapaleniu stawów żel łagodzi stan zapalny błony maziowej i zapobiega dalszej degradacji struktur stawowych.

Czy Arthral żel jest skuteczny przy ZZSK?

ZZSK to choroba polegająca na zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa. Arthral żel przenikając przez skórę właściwą zapobiega rozwojowi bakterii i wirusów wywołujących ZZSK – czyli chorób autoimmunologicznych.

Przyczyny powstawania chorób układu ruchu

Choroby aparatu ruchowego mają swoje przyczyny genetyczne ale także nabywamy je w trakcie całego życia. Na czynniki genetycznie nie mamy wpływu, jednak na te które powstają nasz wpływ jest bezpośredni. Często skutkiem nieodpowiedniej diety, braku aktywności fizycznej i nieprawidłowych nawyków utrzymywania prawidłowej postawy ciała są właśnie choroby układu ruchu.

Do tych chorób które wynikają głównie z naszych zaniedbań zaliczyć możemy: skoliozę (boczne skrzywienie kręgosłupa). Choroby układu ruchu wynikające z nieodpowiedniej diety to np. osteoporoza. Choroba rozwija się w organizmie, ponieważ wraz z dietą nie dostarczamy do niego odpowiedniej ilości wapnia odpowiedzialnej za prawidłowy rozwój stawów i kości.

Profilaktyka układu ruchu z Arthral żel?

Tak, to możliwe dlatego, że zawarte w Arthral żel naturalne wyciągi roślinne w pozytywny sposób wpływają na prawidłową pracę całego aparatu ruchowego człowieka tzn. na stawy, kości, więzadła. Dodatkowo Arthral żel regeneruje uszkodzone stawy, odbudowuje chrząstkę co jest skuteczną profilaktyką zapobiegającą np. zabiegom artroskopii, czy endoprotezom stawów.

Przeczytaj też o preparacie Artho care na stawy

Jakie efekty po stosowaniu Arthral żel?

  • – obrzęki, opuchlizna pojawiająca się przy stanach zapalnych znika
  • – ból stawów, kręgosłupa ma zostać wyeliminowany
  • – zaczerwienienie, ciepłota w stawie ustępuje
  • – niweluje trudności w poruszaniu się
  • regeneracja zniszczonej chrząstki stawowej
  • – odbudowa więzadeł
  • – odpowiednie nawodnienie – odbudowa płynu maziowego
  • – pobudzenie produkcji kolagenu w stawie

Ulotka Arthral żel

Składniki jakie zawarte są w Arthral żel pochodzą ekstraktów roślinnych. Ich kompozycja jest niekonwencjonalna. Połączono te – znane od dawna, bezpieczne roślinne wyciągi, które powinny natychmiast regenerować uszkodzenia w obrębie stawów.

Do produkcji Arthral żel użyto:

Wyciągu z korzenia marala który prócz swojego działania przeciwbólowego i przeciwzapalnego ma poprawiać sprawność ogólna organizmu, zwiększać zakres ruchomości w stawach oraz eliminować zmęczenie.

Ekstrakt z propolisu syberyjskiego dzięki właściwościom regeneracyjnym pobudza procesy odbudowujące tkanki, więzadła i chrząstki stawowe. Dodatkowo pobudza krążenie krwi i oddziałuje przeciwreumatycznie na stawy.

Wyciąg z pięciornika błotnego ma likwidować objawy zapalenia stawów oraz artretyzmu, pomaga procesy odbudowy chrząstki stawowej, działa przeciwzapalnie, ściągająco i tonizująco

arthral żel składniki

Olej pichtowy jest niezastąpiony w leczeniu stanów zapalnych, działa kojąco przy nerwobólach, bólach reumatycznych. Prócz działania przeciwbólowego wykazuje działanie przeciwzapalne. Skuteczny w leczeniu kontuzji, urazów zarówno stawów jaki mięśni, więzadeł.

Jakie opinie użytkowników ma Arthral żel?

Jak zaznacza producent, prócz pozytywnych opinii naukowców z Instytutu w Monachium Arthral żel szybko pozyskał w Polsce swoich zwolenników. Szukając w internecie komentarzy pozostawionych przez użytkowników żelu większość była pozytywna. Przedstawiamy tylko niektóre:

Problemy z chodzeniem pojawiły się u mnie wraz z przejściem na emeryturę. Rano wstawałam połamana i musiałam sięgać po tabletkę przeciwbólową. Często opiekowałam się też wnukami i musiałam do nich dojechać autobusem – co też było dla mnie nie lada wyzwaniem. Powiedziałam córce, że będzie musiała poszukać opiekunki, bo ja nie daję rady. Zaczęłyśmy rozmawiać i powiedziałam o swoich dolegliwościach. Córka od razu znalazła ten żel Arthral. Stosuję go już 2 tydzień i jestem bardzo zadowolona. Ból zniknął niemal natychmiast. Nie uszkadza mi on żołądka, bo przenika od razu do miejsca bólu. I co najważniejsze nadal mogę zajmować się moimi kochanymi wnukami. Sabina

Od czasu kiedy spadłem ze schodów codziennie odczuwam bóle pleców. Lekarz skierował mnie na rezonans ale kolejki są takie, że zacząłem szukać rozwiązań na własną rękę, bo już nie mogłem wytrzymać z bólu. W internecie było dużo pozytywnych opinii na temat tego żelu. Cena akurat była promocyjna więc kupiłem. To były najlepiej zainwestowane pieniądze od dawna, bo w moje zdrowie. Nie musze też już kupować tabletek przeciwbólowych ani stać w kolejce po receptę na nie, bo te zwykłe bez recepty już nie działały. Polecam arthral żel. Tadeusz

Zawsze byłem aktywnym sportowcem. Kręciły mnie głównie sporty ekstremalne. No i tam właśnie nabawiłem się kontuzji. Stosowałem wiele kremów, maści, żeli aż trafiłem na Arthral żel. To było strzał w 10! Od kiedy go mam czuje, że mój organizm nawet po ekstremalnym wysiłku szybciej wraca do normy. Dbam o stawy i chrząstki a w sytuacji urazów szybko sobie z nimi radzę za pomocą tego żelu. Kuba

Ciągłe siedzenie przy komputerze w pracy powoduje, że nic poza bólem kręgosłupa nie odczuwam przez resztę dnia. Stałam się z tego powodu dokuczliwa i męcząca. Mąż już nie mógł tego znieść i kupił mi w prezencie Arthral żel. Od kiedy go stosuję nie marudzę, bo nie mam na co. Kręgosłup mnie nie boli, a on chodzi jakby bardziej zadowolony. Ciekawe z jakiego powodu? 😊 Matylda

Czy kupię Arthral żel w aptece?

Nie, produkt można kupić tylko na oficjalnej stronie producenta. Obecnie nie prowadzi on sprzedaży do aptek. Dzięki temu, że jest to sprzedaż internetowa odchodzą koszty transportu związane z dystrybuują do aptek i producent może zaproponować korzystne rabaty i promocje.

arthral żel cena, gdzie kupić

Czy kupię Arthral żel na allegro?

Oryginalny produkt Arthral żel dostępny jest jedynie na oficjalnej stronie sprzedażowej producenta. Być może dostępne są preparaty o tej samej nazwie na serwisach aukcyjnych ale producent nie daje gwarancji, że zakupiony tam produkt nie będzie podróbką.

Ile kosztuje Arthral żel?

Aktualnie na stronie sprzedażowej jest promocja na Arthral żel. Jedno opakowanie kosztuje 137 złotych. Natomiast normalna cena wynosi 317 złotych. Wobec tego może warto rozważyć zakup żelu aby skorzystać z tak dużej promocji.

Jak kupić Arthral żel?

Kupujesz Arthral żel na stronie internetowej, bezpośrednio od producenta. Tam wypełniasz krótki formularz kontaktowy. Potem razem z konsultantem dopełniacie formalności. Pozostaje już tylko czekać na kuriera.

Pytania i odpowiedzi:

Co to jest Arthral żel?

Arthral żel to innowacyjny środek, który ma pomagać zwalczać dolegliwości bólowe stawów, kręgosłupa i stanów zapalnych. Ma odbudować chrząstkę stawową i uszkodzone więzadła.

Czy Arthral żel jest bezpieczny?

Przeprowadzone badania naukowe w Instytucie w Monachium potwierdzają bezpieczeństwo i skuteczność stosowania Arthral żel.

Jakie składniki zawiera Arthral żel?

Składniki jakie zawiera Arthral żel są w 100% naturalne. To wyciągi roślinne.

Czy Arthral żel kupię w aptece?

Nie, producent nie prowadzi sprzedaży żelu do aptek. Oryginalny Arthral żel kupić bezpośrednio u producenta.

Zostaw Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}